IP: 18.212.206.217 Login - Register

Пленарному засіданню сесії передували засіданні постійних профільних комісій районної ради, на яких депутати розглянули та попередньо погодили проекти рішень, що виносилися на розгляд сесії. А також голова районної ради провів робочу зустріч з селищним та сільськими головами району, на якій узгоджувалися питання передачі у територіальні громади майна установ та закладів спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність територіальних громад у зв’язку з їх об’єднанням.

Перед початком розгляду питань порядку денного сесії, за пропозицією депутата Галущинського В.В., було прийнято рішення направити депутатське звернення голові облдержадміністрації І. Гундичу щодо сприяння пришвидшення відшкодування комунальним підприємствам коштів субсидій за надані громадянам послуги.

Депутат Романчук Я.Л. звернувся до очільників району посприяти у вирішенні питання відновлення руху автобуса за маршрутом Житомир – Павлівка.
З інформацією про результати діяльності Новоград-Волинської місцевої прокуратури на території Пулинського району виступив прокурор Новоград-Волинської місцевої прокуратури Тимощук О.О.

Розгляд питань порядку денного депутати розпочали з прийняття рішення про депутатський запит депутата районної ради Андрійчука В.Д. щодо виділення коштів на ремонт Павлівського фельдшерського пункту.

Зі звітом про виконання Програми економічного і соціального розвитку Пулинського району на 2017 рік та делегованих районній державній адміністрації повноважень та з пропозиціями про до проекту Програми економічного і соціального розвитку району на 2018 рік виступив голова райдержадміністрації Байді В.М. Після обговорення цих питань були прийняті відповідні рішення.

Депутати розглянули та прийняли вісім цільових комплексних програм, зокрема:

- «Програму надання фінансової підтримки хворим нефрологічного профілю на 2018 - 2019 роки».
- «Районну Комплексну програму профілактики, діагностики та лікування рідкісних (орфанних) хвороб на 2018-2019 роки».
- «Програму відшкодування, компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним (залізничним) транспортом та за надані послуги зв’язку у Пулинському районі на 2018-2020 роки».
- «Районну Програму соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, військовослужбовців, які уклали контракт про проходження військової служби на 2018-2020 роки».
- «Районну комплексну програму соціального захисту осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці, пенсіонерів, одиноких пристарілих громадян на 2018 - 2020 роки».
- «Програму шефської допомоги військовій частині – польова пошта В2803 м. Новоград-Волинський та загонам оборони, що формуються Пулинським районним військовим комісаріатом».
- «Комплексну Програму створення і використання матеріального
резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Пулинському районі на період 2018 – 2020 років».
- «Програму забезпечення виконання районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень на 2018-2020 роки».

Депутатами затверджено звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік та внесено зміни до районного бюджету на 2018 рік, затверджено новий склад комісії районної ради з питань поновлення прав реабілітованих.

На сесії також розглянуто питання про передачу майна установ та закладів спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, які ліквідуються в зв’язку з утворенням об’єднаних територіальних громад і утворенням на їх територіях аналогічних, або подібних установ та закладів. Після жвавого та емоційного обговорення цього питання були прийняті відповідні рішення.

Депутатами прийнято ряд інших рішень з питань забезпечення діяльності бюджетних та комунальних установ.

за інформацією районної ради

Народні прикмети

18 лютого відзначається день пам’яті святої Агафії. Її також називали “поминальницею”, тому що цього дня було прийнято згадувати пращурів. Ще цю святу величали Корівницею, оскільки вона “корів оберігає від хвороб”. Наші пращури помітили, якщо цього дня мороз, то весна буде привітною, а літо — сухим і спекотним.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено