IP: 54.90.204.233 Login - Register

За підсумками року Національна спілка журналістів України оприлюднює список «Ворогів реформування преси-2017». Цього разу в ньому 14 імен, більшість – керівники районних, міських та обласних рад.

Ворогом реформування преси-2017 за версією НСЖУ, за підсумками 2017 року названо лише одного представника Житомирської області - голову Пулинської районної державної адміністрації Байду В.М. Причиною, для внесення до списків "ворогів", стала відмова укласти угоду про передачу засновницьких прав на газету «Вісті».

Голова райдержадміністрації 9 лютого на засіданні сесії районної ради під час свого звіту про виконання програми економічного і соціального розвитку Пулинського району на запитання депутатів районної ради "Яка ситуація з роздержавленням районної газети "Вісті?" відповів:

- Чому редактор районної газети "Вісті" боїться прозвітувати перед громадськістю? Я направив листа з проханням дати оголошення на першій сторінці з порядком денним в якому буде звіт редактора, а не звітувати у вузькому колі, раз за всі роки можна ж прозвітувати, хоч на останок, коли редакція виходить у вільне плавання - це єдина вимога, ніяких матеріальних претензій немає. Неодноразово запрошували на наради в райдержадміністрацію, слухайте що відбувається в районі - це життя району, а їх немає, нецікаво. Ми надали дозвіл на роздержавлення, якщо щось не виходить, в мене двері завжди відкриті.

Редактор газети "Вісті" О. Бортнікова розповіла про ситуацію, яка склалася навколо реформування газети:

- Газета жодним чином досі не реформована і не може бути реформована, доки голова РДА не підпише угоду про передачу засновницьких прав на газету. З листопада 2017 року ми пробували мирно врегулювати питання, в тому числі в кабінеті голови РДА, проте він категорично відмовився і мені погрожував. Проігнорував він і публічні збори з реформування редакції 30.11.2017, на які ми його письмово запросили. Головне - він порушує закони України, перешкоджаючи реформуванню. І за це можлива відповідальність.
А ми без реформування газети не можемо нормально працювати і взагалі існування газети під загрозою"

Довідково:

Газета "Вісті" та ще 16 газет Житомирської області перші в черзі на роздержавлення

Депутати на черговій сесії розглянули нагальні проблеми

Народні прикмети

25 березня вшановується пам'ять преподобного Феофана, сповідника Сигрианського і Григорія, Папи Римського. У народі цей день називають Феофан Проломи Наст, тому що до цього дня активно сходить сніговий покрив, ґрунт повністю відтаює. З цього дня вже можна сіяти редис. У давнину помітили: якщо 25 березня туман, то буде великий врожай льону і конопель.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено