IP: 54.90.204.233 Login - Register

20 грудня відбулася чергова шістнадцята сесія Пулинської районної ради VII – скликання, на якій депутатами було розглянуто ряд питань включених до порядку денного.

Перед початком розгляду питань на сесії визнано повноваження нових депутатів районної ради Гавриленко Наталії Володимирівни з Мартинівки, Грибана Олександра Аркадійовича з Кошелівки та Загацької Світлани Борисівни з Бабичівки, які зареєстровані районною виборчою комісією шляхом заміщення депутатів, які склали повноваження за особистими заявами.

Депутатами прийнято рішення «Про угоду між Пулинською районною та селищною і сільськими радами району», «Про затвердження структури та чисельного складу виконавчого апарату районної ради», «Про затвердження плану роботи районної ради на І півріччя 2018 року», «Про надання грошової допомоги жителям району».

Голова районної ради Липко А.П. прозвітував за роботу в 2017 році на посаді голови районної ради, про що депутатами прийняте відповідне рішення.

Депутати обговорили пропозиції райдержадміністрації та головних розпорядників бюджетних коштів та своїм рішенням внесли відповідні зміни до районного бюджету на 2017 рік. Прийняття цього рішення дає можливість бюджетним установам та закладам району закінчити 2017-й фінансовий рік без заборгованості по заробітній платі, енергоносіях, розрахуватися в повному обсязі з кредиторами.

На сесії затверджено технічну документацію по визначенню нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надаються в оренду громадянці Савчук Л.В., що сприятиме додатковим надходженням до бюджету Пулинської територіальної громади.

Розглянуто одне з основних та найбільш неоднозначних питаннь - передача зі спільної власності району у комунальну власність ОТГ району установ та закладів соціальної сфери. За результатами розгляду були прийняті рішення про передачу майнових комплексів загальноосвітніх шкіл району у комунальну власність Пулинської селищної та Курненської, Мартинівської, Соколівської сільських рад. Отже, з 01.01.2018 року всі школи району підпорядковані, фінансуються та забезпечуються відповідними територіальними громадами.

Також за поданнями Курненської та Мартинівської сільських рад та відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» районною радою прийняті рішення про виведення зі структури комунальної установи «Районний центр первинної медико-санітарної допомоги Пулинської районної ради» та передачу у комунальну власність вищевказаних територіальних громад Пулинської районної ради» майнових комплексів, основних засобів, матеріалів та обладнання наступних закладів охорони здоров’я:

- Стрибізька амбулаторія загальної практики сімейної медицини;
- Великолугівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини;
- Курненська амбулаторія загальної практики сімейної медицини;
- Новозаводська лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини;
- Курненський фельдшерсько-акушерський пункт, та фельдшерські пункти в селах Ходорівка, Новини, Червоносілка, Старий Майдан, Білка, Цвітянка, Тетірка, Грузливець, Гута-Юстинівка, В’юнкі, Олізарка, Бабичівка, Видумка, Корчівка  та Молодіжне

На завершення роботи сесії депутатами прийнято районний бюджет на 2018 рік та обрано комісію по розподілу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району між об’єднаними територіальними громадами.

за інформацією Пулинської  районної ради

Народні прикмети

25 березня вшановується пам'ять преподобного Феофана, сповідника Сигрианського і Григорія, Папи Римського. У народі цей день називають Феофан Проломи Наст, тому що до цього дня активно сходить сніговий покрив, ґрунт повністю відтаює. З цього дня вже можна сіяти редис. У давнину помітили: якщо 25 березня туман, то буде великий врожай льону і конопель.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено