IP: 18.206.175.155 Login - Register

16 листопада у Пулинській об’єднаній територіальній громаді пройшла перша сесія. В порядку денному – створення комісій, обрання секретаря та заступника сільської ради, ухвалення структури ради.

На початку голова селищної виборчої комісії Кузьменко О.Г. оголосила про початок повноважень Пулинського селищного голови Гаврилюка О.С. і депутатів та вручила їм посвідчення.

Селищний голова запропонував на посаду секретаря ради Гузюк Олену Володимирівну, за результатами таємного голосування її кандидатуру підтримали більшість депутатів (15 голосів ЗА). Також чотирнадцятими голосами було обрано першого заступника голови Пулинської ОТГ - Володимира Головню.

В ході роботи депутати розглянути низку організаційних питань. Зокрема, утворили старостинські округи (Кошелівський, Івановицький, Ялинівський, Зеленополянський та Очеретянський), де обов’язки старост до найближчих місцевих виборів виконуватимуть колишні сільські голови. Окрім Пулино-Гути та навколишніх сіл де колишній сільський голова був обраний депутатом ОТГ і цих обов'язків, до виборів старост, згідно законодавства немає на кого покласти.

Також затверджено структуру Пулинської селищної ради - створено відділи бухгалтерського обліку та звітності, фінансово-економічний, загальний та організаційної роботи, містобудування, ЖКГ та земельних відносин, гуманітарний, юридичний та відділ освіти.

На завершення сесії виступили обласні депутати Собко Т.Д. та Кропачов Д.І. між якими відбулася словесна перепалка та прозвучали обвинувачення в адресу один одного. Виступи можна прослухати:


 

Народні прикмети

21 лютого відзначається день пам’яті пророка Захарії Серповидця, великомученика Теодора (Феодора) Стратилата. Якщо вночі прогриміло, можна було розраховувати на багатий урожай, великий приплід у тварин та часті дощі влітку. Наші пращури також підмітили, чим холодніша остання неділя лютого, тим теплішим буде березень.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено