IP: 54.225.57.89 Login - Register

Центральна виборча комісія оприлюднила результати перших виборів депутатів сільських і селищних об'єднаних територіальних громад (ОТГ) і сільських, селищних голів, що відбулися 29 жовтня

На виборах в об’єднаних територіальних громадах, кандидати від ВО «Батьківщина» здобули більшість у депутатському корпусі у всіх чотирьох новостворених громадах Пулинського району.

У виборчому окрузі №17 Курненської ОТГ двоє кандидатів набрали рівну і водночас найбільшу кількість голосів: Залізняк І.П. та Трохліб О.Г.. Тому, Курненська ТВК призначила повторне голосування з виборів депутатів відповідної сільської ради в одномандатному виборчому окрузі на 19 листопада 2017 року

 

Пулинська селищна громада

Пулинський р-н, Пулинська селищна громада Гаврилюк Олександр Станіславович Самовисування Громадянин України, народився 20.09.1959 р., освіта вища, безпартійний, Пулинська селищна рада, голова, місце проживання: смт Пулини

 

Найменування партії/самовисування Кількість обраних %
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 15 57.69
Самовисування 8 30.77
Народна Партія 1 3.85
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" 1 3.85
ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" 1 3.85

 

№ ВО Прізвище, ім'я, по батькові Ким висунуто Відомості
1 Молчанов Руслан Валерійович Самовисування Громадянин України, народився 10.08.1973 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Пулинський РЕМ, майстер, місце проживання: смт Пулини
2 Степанчук Любов Іванівна політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянка України, народилася 19.04.1964 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", управління фінансів Пулинської РДА, головний спеціаліст, місце проживання: смт Пулини
3 Мороз Олена Володимирівна політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянка України, народилася 27.05.1972 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Пулинський РЦЗ, директор, місце проживання: смт Пулини
4 Тичина Олександр Аркадійович Народна Партія Громадянин України, народився 11.10.1956 р., освіта вища, член Народної Партії, пенсіонер, місце проживання: смт Пулини
5 Ель Світлана Володимирівна Самовисування Громадянка України, народилася 11.09.1968 р., освіта вища, безпартійна, ТОВ "Сільгосптехніка", головний бухгалтер, місце проживання: смт Пулини
6 Коберник Тетяна Петрівна Самовисування Громадянка України, народилася 27.05.1970 р., освіта вища, безпартійна, УПСЗН Пулинської РДА, начальник, місце проживання: смт Пулини
7 Іщенко Микола Михайлович Самовисування Громадянин України, народився 13.05.1966 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, підприємець, місце проживання: смт Пулини
8 Сахневич Олександр Петрович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" Громадянин України, народився 21.12.1967 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП", Спілка ветеранів Афганістану, голова, місце проживання: смт Пулини
9 Гузюк Олена Володимирівна Самовисування Громадянка України, народилася 09.01.1981 р., освіта вища, безпартійна, Пулинська РДА, головний спеціаліст по зв’язках з громадськістю, місце проживання: смт Пулини
10 Пташнюк Максим Сергійович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянин України, народився 11.06.1992 р., освіта вища, безпартійний, Комунальний позашкільний навчальний заклад "Пулинський районний Будинок дитячої творчості", художній керівник, місце проживання: м.Житомир
11 Ковальчук Наталія Володимирівна політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянка України, народилася 28.03.1969 р., освіта загальна середня, безпартійна, Пулинська амбулаторія загальної практики сімейної медицини комунальної установи "Районний центр первинної медико-санітарної допомоги", медична сестра, місце проживання: смт Пулини
12 Ільчук Ярослав Вікторович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянин України, народився 25.10.1986 р., освіта вища, безпартійний, відділення у Пулинському районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області, кадастровий реєстратор, місце проживання: смт Пулини
13 Ільчук Михайло Григорович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянин України, народився 24.04.1970 р., освіта вища, безпартійний, територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Пулинського району, провідний юрист, місце проживання: с.Ягодинка
14 Єзерський Леонтин Болеславович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянин України, народився 01.12.1945 р., освіта загальна середня, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", пенсіонер, місце проживання: с. Нарцизівка
15 Гаврилюк Олександр Олександрович Самовисування Громадянин України, народився 12.01.1985 р., освіта вища, безпартійний, Пулино-гутська сільська рада, голова, місце проживання: С. Пулино-Гута
16 Костриця Тетяна Володимирівна політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянка України, народилася 28.02.1971 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Галіївський маслозавод "Фаворит", робітник, місце проживання: с.Чернявка
17 Буряченко Валентина Василівна політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянка України, народилася 09.06.1972 р., освіта вища, безпартійна, Кошелівська ЗОШ І-ІІІ ст., директор, місце проживання: с. Кошелівка
18 Прут Валентина Миколаївна політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянка України, народилася 06.10.1971 р., освіта вища, безпартійна, УПСЗН Пулинської РДА, заступник начальника, начальник відділу, місце проживання: смт Пулини
19 Ілючок Людмила Матвіївна ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" Громадянка України, народилася 13.01.1956 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, пенсіонер, місце проживання: с. Веснянка
20 Бражевський Руслан Олександрович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянин України, народився 15.06.1969 р., освіта вища, безпартійний, Івановицька ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель, місце проживання: с.Івановичі
21 Рабченюк Надія Іванівна Самовисування Громадянка України, народилася 19.05.1980 р., освіта загальна середня, безпартійна, ТОВ "Агро-Регіон Житомир", менеджер, місце проживання: с.Івановичі
22 Бондарчук Володимир Миколайович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянин України, народився 24.11.1965 р., освіта вища, безпартійний, Очеретянська ЗОШ І-ІІ ст., вчитель, місце проживання: с.Очеретянка
23 Ляшук Валентина Аркадіївна політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянка України, народилася 12.03.1976 р., освіта вища, безпартійна, підприємець, місце проживання: с.Ясна Поляна
24 Черниш Олена Володимирівна політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянка України, народилася 10.03.1963 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Староолександрівська ЗОШ І-ІІ ст., директор, місце проживання: с.Стара Олександрівка
25 Карпович Юрій Вахабович Самовисування Громадянин України, народився 17.12.1972 р., освіта загальна середня, безпартійний, підприємець, місце проживання: с.Ялинівка
26 Матвійчук Володимир Олексійович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянин України, народився 25.07.1963 р., освіта вища, безпартійний, ПсПО "Колодіївське", голова, місце проживання: с.Колодіївка

 

Курненська сільська громада 

Пулинський р-н, Курненська сільська громада Корзун Леонід Васильович Самовисування Громадянин України, народився 03.08.1967 р., освіта вища, безпартійний, Стрибізька сільс.рада, голова, місце проживання: С.Стрибіж

 

Найменування партії/самовисування Кількість обраних %
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 12 57.14
Самовисування 4 19.05
Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ" 3 14.29
Народна Партія 1 4.76
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" 1 4.76

 

№ ВО Прізвище, ім'я, по батькові Ким висунуто Відомості
1 Шевчук Тамара Миколаївна політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянка України, народилася 28.02.1968 р., освіта загальна середня, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", сКурне, Соціальний працівник, місце проживання: с.Курне
2 Боковенко Світлана Василівна політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянка України, народилася 21.05.1976 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Курненська ЗОШ І –ІІІ ст., вчитель, місце проживання: с.Курне
3 Іванисько Людмила Олександрівна Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ" Громадянка України, народилася 09.06.1970 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Курненська АЗПСМ, лаборант, місце проживання: с.Курне
4 Наумчук Людмила Петрівна політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянка України, народилася 12.02.1981 р., освіта загальна середня, безпартійна, Курненська ЗОШ І –ІІ ст., техпрацівник, місце проживання: с-ще Курне
5 Наумчук Віктор Миколайович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянин України, народився 02.07.1967 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: с-ще Курне
6 Бондарева Наталія Григорівна політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянка України, народилася 16.07.1962 р., освіта середня спеціальна, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", с-ще Курне, Соціальний працівник, місце проживання: с-ще Курне
7 Степанчук Василь Олексійович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянин України, народився 07.01.1965 р., освіта загальна середня, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: С.Цвітянка
8 Олтаржевська Інна Олександрівна Самовисування Громадянка України, народилася 14.12.1986 р., освіта вища, безпартійна, Курненська С.Рада, землеупорядник, місце проживання: С.Березова Гать
9 Андрусеко Галина Олександрівна Народна Партія Громадянка України, народилася 07.10.1973 р., освіта вища, безпартійна, Стрибізька ДЮСШ, Тренер-викладач, місце проживання: С.Стрибіж
10 Стрельченко Василь Сергійович Самовисування Громадянин України, народився 10.07.1966 р., освіта вища, безпартійний, Не працює, Тимчасово непрац., місце проживання: С. Стрибіж
11 Сірик Олексадр Іванович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянин України, народився 14.03.1978 р., освіта вища, безпартійний, Стрибізька ЗОШ І-ІІІ ст.., Педагог-організатор, місце проживання: С. Стрибіж
12 Сірик-Літвінчук Леся Сергіївна політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянка України, народилася 13.01.1982 р., освіта вища, безпартійна, Стрибізька ЗОШ І-ІІІ ст.., вчитель, місце проживання: С.Слобідка
13 Мороз Микола Петрович Самовисування Громадянин України, народився 15.05.1967 р., освіта вища, безпартійний, С.Слобідка, ФОП, місце проживання: С.Слобідка
14 Ільчук Тетяна Андріївна Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ" Громадянка України, народилася 02.09.1980 р., освіта вища, безпартійна, Стрибізька с.рада, Секретар, місце проживання: С.Підлісне
15 Корнійчук Петро Дмитрович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянин України, народився 13.05.1958 р., освіта загальна середня, безпартійний, ДП Баранівський лісгосп ЛМГ, лісник, місце проживання: С.Велекий Луг
16 Павлюк Олеся Миколаївна політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянка України, народилася 08.06.1975 р., освіта вища, безпартійна, Великолугівська с.рада, секретар, місце проживання: С.Великий Луг
17 Призначено повторне голосування на 19.11.2017
18 Борецька Марія Віталіївна політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" Громадянка України, народилася 05.08.1966 р., освіта вища, безпартійна, Тетірська ЗОШ І-ІІІ ст.., директор, місце проживання: С.Тетірка
19 Загурський Леонід Францович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянин України, народився 03.08.1980 р., освіта вища, безпартійний, Тетірське СТОВ, зоотекхнік, місце проживання: С.Тетірка
20 Загурська-Андрієнко Людмила Григорівна політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянка України, народилася 06.01.1976 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Ходорівський ФАП, Зав.ФАП, місце проживання: С.Тетірка
21 Чорний Віктор Миколайович Самовисування Громадянин України, народився 29.06.1976 р., освіта вища, безпартійний, Старомайданська ЗОШ І-ІІ ст.., вчитель, місце проживання: С.Стар.Майдан
22 Паночко Олексакндр Васильович Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ" Громадянин України, народився 22.08.1986 р., освіта вища, безпартійний, Не працює, Тимч. Не працює, місце проживання: С.Ст. Майдан

 

Мартинівська сільська громада 

Пулинський р-н, Мартинівська сільська громада Кривульський Віктор Францович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянин України, народився 08.09.1969 р., освіта вища, безпартійний, Новозаводська сільська рада, Голова, місце проживання: с. Новий Завод

 

Найменування партії/самовисування Кількість обраних %
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 11 78.57
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" 1 7.14
ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" 1 7.14
Самовисування 1 7.14

 

№ ВО Прізвище, ім'я, по батькові Ким висунуто Відомості
1 Зубрицька Ольга Цезарівна політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянка України, народилася 05.02.1963 р., освіта вища, безпартійна, Мартинівська сільська рада, Мартинівський сільський голова, місце проживання: с..Мартинівка Пулинського району
2 Черниш Тамара Володимирівна політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянка України, народилася 02.06.1960 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Мартинівська сільська рада, Спеціаліст-землевпорядник, місце проживання: с..Мартинівка Пулинського району
3 Зозуля Наталія Олегівна політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянка України, народилася 27.08.1985 р., освіта вища, безпартійна, Мартинівська сільська рада, Головний бухгалтер, місце проживання: с..Мартинівка Пулинського району
4 Виговський Михайло Володимирович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянин України, народився 22.12.1959 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, Мартинівська сільська рада, Завідувач Корчівським сільським клубом, місце проживання: с..Корчівка Пулинського району
5 Рудюк Володимир Леонідович Самовисування Громадянин України, народився 22.05.1983 р., освіта вища, безпартійний, директор ТОВ "Майрейд", директор, місце проживання: с..Неборіввка Пулинського району
6 Вітвіцький Сергій Володимирович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" Громадянин України, народився 03.05.1984 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП", ФОП, підприємець, місце проживання: м.Київ
7 Дубина Оксана Петрівна політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянка України, народилася 21.10.1976 р., освіта вища, безпартійна, Не працює, тимчасово не працює, місце проживання: с..Бабичівка Пулинського району
8 Ямковий Анатолій Анатолійович ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" Громадянин України, народився 10.10.1969 р., освіта вища, безпартійний, ДП "Житомирський лісгосп", майстер лісу, місце проживання: с..В?юнки Пулинського району
9 Барлай Оксана Сергіївна політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянка України, народилася 03.06.1976 р., освіта загальна середня, безпартійна, В?юнківська сільська рада, Завідувач Олізарським сільським клубом, місце проживання: с..Олізарка Пулинського району
10 Церпіцький Олег Цезарович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянин України, народився 03.04.1976 р., освіта загальна середня, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: с.Гута-Юстинівка Пулинського району
11 Кичкирукк Володимир Миколайович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянин України, народився 13.06.1961 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ФОП "Кичкирук П.В.", підприємець, місце проживання: с. Новий Завод Пулинського району
12 Цапун Олександр Павлович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянин України, народився 22.07.1976 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Новозаводське лісництво, лісник, місце проживання: с. Новий Завод Пулинського району
13 Якімов Андрій Валерійович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянин України, народився 18.03.1977 р., освіта професійно-технічна, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", ПП "Лімекс", директор, місце проживання: с. Новий Завод Пулинського району
14 Клімінський Вячеслав Антонович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянин України, народився 27.05.1972 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Новозаводська сільська рада, завгосп, місце проживання: с. Новий Завод Пулинського району

 

Соколівська сільська громада 

Пулинський р-н, Соколівська сільська громада Колесник Анатолій Володимирович Самовисування Громадянин України, народився 02.12.1960 р., освіта вища, безпартійний, Соколів ська сільська рада, Голова, місце проживання: с.Соколів

 

Найменування партії/самовисування Кількість обраних %
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 7 50.00
Самовисування 4 28.57
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" 2 14.29
Народна Партія 1 7.14

 

№ ВО Прізвище, ім'я, по батькові Ким висунуто Відомості
1 Свінціцький Віктор Владиславович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянин України, народився 01.09.1967 р., освіта вища, безпартійний, ПП "Поляна" Нов..-Вол. р-ну, вет лікар, місце проживання: с.Стара Рудня
2 Толочкіна Лілія Федорівна Самовисування Громадянка України, народилася 16.10.1975 р., освіта загальна середня, безпартійна, Теньківська сільська рада, секретар сільської ради, місце проживання: с.Теньківка
3 Сидорчук Юрій Миколайович Самовисування Громадянин України, народився 05.10.1978 р., освіта вища, безпартійний, Пулинський РЕМ, головний інженер, місце проживання: смт.Пулини
4 Давидюк Валерій Васильович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянин України, народився 07.07.1964 р., освіта середня спеціальна, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Соколівська ЗОШ І-ІІІ ст.., водій, місце проживання: с.Соколів
5 Смик Петро Іванович Народна Партія Громадянин України, народився 04.06.1956 р., освіта вища, безпартійний, Соколівська ЗОШ І-ІІІ ст.., вчитель, місце проживання: с.Соколів
6 Корнійчук Тетяна Григорівна Самовисування Громадянка України, народилася 02.02.1959 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Соколівська сільська рада, секретар сільської ради, місце проживання: с.Соколів
7 Дерван Надія Дмитрівна політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянка України, народилася 31.01.1966 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, ПП "Федоренко", продавець, місце проживання: с.Соколів
8 Піньков Роман Олександрович Самовисування Громадянин України, народився 11.03.1979 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Не працює, безробітній, місце проживання: с.Соколів
9 Шевчик Ірина Іллівна політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянка України, народилася 13.12.1973 р., освіта вища, безпартійна, Соколівська ЗОШ І-ІІІ ст.., вчитель, місце проживання: с.Соколів
10 Давидюк Тетяна Борисівна політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянка України, народилася 19.05.1988 р., освіта вища, безпартійна, Соколівська ЗОШ І-ІІІ ст.., вчитель, місце проживання: с.Соколів
11 Вєліна Юлія Василівна політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" Громадянка України, народилася 15.12.1975 р., освіта загальна середня, безпартійна, Улашанівський ФАП, молодший медичний працівник, місце проживання: с.Улашанівка
12 Ковальчук Надія Андріївна політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" Громадянка України, народилася 11.03.1967 р., освіта загальна середня, безпартійна, Андріївська ЦПЗ № 4, листоноша, місце проживання: с. Андріївка
13 Собчук Людмила Василівна політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянка України, народилася 12.04.1986 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Андріївський ФАП, фельдшер, місце проживання: с.Андріївка
14 Талько Сергій Олексійович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянин України, народився 27.02.1966 р., освіта вища, безпартійний, Рудокоп ський ФАП, фельдшер, місце проживання: с.Рудокопи

 

Народні прикмети

21 листопада відзначається Собор Архістратига Михаїла та інших Небесних Сил безплотних. Михайлів день вважається рубіжною датою — з цього дня “зима встає на ноги”. У народі помітили, якщо цього дня з’являвся іній, то чекали великого снігу; якщо день починався туманом — на відлигу; а ясна погода — до майбутньої морозної зими.

ПОГОДА

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено