В Пулинському районі у неділю, 29 жовтня, пройшли перші вибори депутатів сільських і селищних об'єднаних територіальних громад (ОТГ) і сільських, селищних голів.
Загалом волевиявлення громадян пройшло спокійно та без грубих порушень громадського порядку. До поліції Пулинського району за період виборчої кампанії надійшло 3 повідомлення про порушення виборчого законодавства.
ЗА ПОПЕРЕДНІМИ РЕЗУЛЬТАТАМИ:
Явка виборців
Вибори:
На посаду селищного голову Пулинської ОТГ:
1
Гаврилюк Олександр Станіславович
Самовисування
2102
49,7%
2
Мурзаков Сергій Анатолійович
ВО «Батьківщина»
1649
39,0%
3
Демчук Олександр Анатолійович
Самовисування
167
4,0%
4
Буднік Вячеслав Миколайович
Самовисування
113
2,7%
5
Левицька Тетяна Станіславівна
Самовисування
80
1,9%
6
Грибан Володимир Володимирович
Самовисування
73
1,7%
7
Грибан Василь Анатолійович
Самовисування
47
1,1%
На посаду сільського голову Соколівської ОТГ:
1
Колесник Анатолій Володимирович
Самовисування
653
74,7%
2
Халімовська Алла Андріївна
ВО «Батьківщина»
221
25,3%
На посаду сільського голову Мартинівської ОТГ:
1
Кривульський Віктор Францович
ВО «Батьківщина»
957
86,1%
2
Немеровський Микола Володимирович
Самовисування
154
13,9%
На посаду сільського голову Курненської ОТГ:
1
Корзун Леонід Васильович
Самовисування
1830
100,0%
Попередні результати виборів депутатів до Пулинської ОТГ
1
смт Пулини
Молчанов Руслан Валерійович
41
Бондарчук Петро Миколайович
14
Карпенко Валентина Василівна
32
2
смт Пулини
Войтенко Микола Олександрович
55
Степанчук Любов Іванівна
65
3
смт Пулини
Макеєнко Олександр Іванович
41
Мороз Олена Володимирівна
71
Роговий Олег Іванович
22
Павлюк Олег Володимирович
19
4
смт Пулини
Черниш Катерина Віталіївна
32
Боковенко Сергій Іванович
65
Косенко Галина Іванівна
6
Тичина Олександр Аркадійович
69
5
смт Пулини
Яровий Євгеній Леонідович
33
Літвін Олексій Миколайович
26
Ель Світлана Володимирівна
56
Яценко Світлана Миколаївна
43
6
смт Пулини
Саюк Віктор Анатолійович
32
Коберник Тетяна Петрівна
42
Тесля Надія Іванівна
21
Кузьменко Сергій Володимирович
26
7
смт Пулини
Іщенко Микола Михайлович
66
Коханський Руслан Миколайович
40
Волощук Анатолій Володимирович
23
Молодецький Михайло Олександрович
14
8
смт Пулини
Коберник Микола Миколайович
17
Муха Микола Сергійович
44
Тимощук Іван Давидович
28
Сахневич Олександр Петрович
57
Шакура Михайло Пилипович
17
9
смт Пулини
Гузюк Олена Володимирівна
112
Пуренко Тетяна Василівна
45
Мельник Микола Сергійович
46
10
смт Пулини
Єль Георгій Михайлович
8
Кардаш Валентина Іванівна
51
Тичина Андрій Юрійович
29
Острогляд Микола Володимирович
2
Пташнюк Максим Сергійович
76
Метельська Наталія Володимирівна
4
11
смт Пулини
Кузьменко Надія Михайлівна
49
Мельник Юрій Миколайович
35
Ковальчук Наталія Володимирівна
64
12
с. Буряківка
Ільчук Ярослав Вікторович
82
Кравченко Вячеслав Володимирович
34
13
с. Ягодинка, с. Веселе
Ястребова Світлана Анатоліївна
44
Ільчук Михайло Григорович
91
14
с. Зелена Поляна, с. Мирне, с. Нарцизівка
Єзерський Леонтин Болеславович
68
Антонюк Віктор Миколайович
49
15
с. Пулино–Гута, с. Ясенівка
Гаврилюк Олександр Олександрович
117
Симон Ольга Володимирівна
73
16
с. Чернявка
Остапчук Тетяна Анатоліївна
50
Грибан Ірина Василівна
29
Костриця Тетяна Володимирівна
92
17
с. Кошелівка
Буряченко Валентина Василівна
93
Ренкас Юлія Францівна
31
Грибан Олександр Аркадійович
53
18
с. В’язовець, с. Сколобів
Прокопчук Іван Антонович
79
Прут Валентина Миколаївна
81
Венгловська Вікторія Михайлівна
3
Рибчинська Наталія Миколаївна
31
19
с. Радецька Болярка, с. Радецьке Будище, с. Ужівка, с. Веснянка
Липська Станіслава Олексіївна
36
Ілючок Людмила Матвіївна
68
20
с. Івановичі
Черниш Людмила Йосипівна
46
Гальчук Володимир Олександрович
56
Бражевський Руслан Олександрович
67
21
с. Івановичі
Пишнюк Олена Олександрівна
7
Рабчинюк Надія Іванівна
152
Чуян Микола Миколайович
36
Микрюкова Ольга Василівна
11
Полянська Катерина Миколаївна
22
22
с. Очеретянка
Лівінчук Микола Анатолійович
40
Нестерчук Валентина Василівна
47
Лознюк Руслана Павлівна
10
Давидюк Володимир Анатолійович
31
Бондарчук Володимир Миколайович
89
Давидюк Юрій Миколайович
20
23
с. Ясна Поляна
Войцехівський Франц Олександрович
7
Буркеня Зоя Володимирівна
48
Ляшук Валентина Аркадіївна
84
Галушка Віра Анатоліївна
83
24
с. Стара Олександрівка
Чиж Марія Михайлівна
50
Черниш Олена Володимирівна
66
Гарбовська Олена Григорівна
5
Опанащук Наталія Вікторівна
39
25
с. Ялинівка
Черниш Світлана Станіславівна
35
Карпович Юрій Вахабович
92
26
с. Колодіївка, с. Юльянівка, с. Поплавка, с. Ясногірка
Цаплінська Станіслава Анатоліївна
2
Вікарчук Світлана Володимирівна
58
Матвійчук Володимир Олексійович
103
Попередні результати виборів депутатів до Соколівської ОТГ
ОКРУГ
Свінціцький Віктор Владиславович
1
70
Давидова Катерина Сергіївна
2
14
Толочкіна Лілія Федорівна
36
Заінчківська Марія Іванівна
3
17
Сидорчук Юрій Миколайович
33
Нікітюк Петро Петрович
4
20
Давидюк Валерій Васильович
35
Комар Людмила Григорівна
15
Савіцька Наталія Володимирівна
5
22
Смик Петро Іванович
33
Заінчковський Олег Іванович
6
33
Ляшук Юлія Сергіївна
0
Корнійчук Тетяна Григорівна
40
Ревуцький Ананій Петрович
7
10
Андрієнко Ярослава Вікторівна
6
Дерван Надія Дмитрівна
29
Кравченко Леся Володимирівна
9
Піньков Роман Олександрович
8
22
Фрідріх Андрій Володимирович
19
Мельник Тетяна Дмитрівна
12
Шевчик Ірина Іллівна
9
50
Давидюк Тетяна Борисівна
10
54
Головня Людмила Йосипівна
11
16
Вєліна Юлія Василівна
50
Коутна Тетяна Олексіївна
12
26
Ковальчук Надія Андріївна
53
Собчук Людмила Василівна
13
50
Гавриш Наталія Володимирівна
24
Талько Сергій Олексійович
14
46
Попередні результати виборів депутатів до Мартинівської ОТГ
ОКРУГ
Зубрицька Ольга Цезарівна
1
81
Ковальська Лілія Анатоліївна
2
31
Черниш Тамара Володимирівна
47
Зозуля Наталія Олегівна
3
63
Виговський Михайло Володимирович
4
55
Мельник Інна Олегівна
5
Романюк Євгеній Анатолійович
15
Слюсар Віктор Миколайович
5
0
Рудюк Володимир Леонідович
35
Посвятенко Сергій Олександрович
6
Костевська Ірина Станіславівна
6
40
Вітвіцький Сергій Володимирович
77
Дубина Оксана Петрівна
7
53
Ільчук Віктор Йосипович
45
Рибчинська Тетяна Володимирівна
8
34
Ямковий Анатолій Анатолійович
65
Барлай Оксана Сергіївна
9
51
Поплавський Віктор Зигмундович
9
Якімов Артем Валерійович
10
11
Церпіцький Олег Цезарович
49
Вітвіцький Андрій Володимирович
21
Кичкирук Володимир Миколайович
11
66
Цапун Олександр Пвлович
12
34
Палашкевич Людвіг Йосипович
3
Якімов Андрій Валерійович
13
35
Кмімінський Вячеслав Антонович
14
68
Попередні результати виборів депутатів до Курненської ОТГ
У народі говорили: "Сонця хоч і немає, а вода все одно тече". А якщо 29 березня була тепла сонячна погода, то і весна вся обіцяла бути теплою. Добре, коли сніг тане від сонця, а не від дощу: "Коли весна красними днями зганяє сніг – родиться хліб".
Адреса редакції: chortolisy@ukr.net Адміністрація сайту може не поділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали. При повному або частковому відтворенні матеріалів з Чортоліси.zt.ua обов'язкове посилання (для інтернет-ресурсів гіперпосилання)