IP: 3.88.161.108 Login - Register

На законодавчому рівні передбачено обмеження щодо здійснення грального бізнесу в Україні, виходячи з конституційних принципів пріоритету прав  і  свобод  людини  і громадянина,  захисту  моральності  та здоров'я  населення,  заборони  використання власності  на шкоду людині і суспільству.

Таке обмеження визначено Законом України «Про заборону грального бізнесу в Україні» від 15 травня 2009 року. Вказаним законом передбачено поняття терміну «гральний бізнес», перелік заходів, які відносяться до грального бізнесу та відповідальність у вигляді штрафу за зайняття такою діяльністю.

Заборона грального бізнесу передбачена також Кримінальним кодексом України. Зокрема, статтею 203-2 визначено, що зайняття гральним бізнесом карається штрафом від десяти тисяч до сорока тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Новоград-Волинською місцевою прокуратурою вживаються заходи щодо додержання законодавства про заборону грального бізнесу.Так, 19.01.2018 проведено міжвідомчу нараду керівників правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування щодо удосконалення взаємодії з питань додержання законодавства про заборону грального бізнесу.

На виконання рішення наради визначено порядок взаємодії між Новоград-Волинською місцевою прокуратурою, Пулинським відділенням поліції та Пулинською селищною радою щодо обміну інформацією про виявлені порушення законодавства у сфері грального бізнесу, отримання та розгляду звернень про незаконну діяльність грального бізнесу на території Пулинського району.  

Новоград-Волинська місцева прокуратура

Народні прикмети

21 квітня вшановується пам'ять святих апостолів Іродиона, Агава, Руфа, Асигкрита, Флегонта, Єрма. У народі цей день називали Родион Виверни Голоблі, Родион Льодолом, Ревучі води. Наші пращури примітили: якщо схід на Руфу ясний, то літо буде хорошим, якщо похмуро, то літо буде поганим, а якщо туманно - бути влітку негоді, якщо буде теплий вечір і тиха ніч, літо буде спекотним і сухим.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено