IP: 18.212.206.217 Login - Register

На законодавчому рівні передбачено обмеження щодо здійснення грального бізнесу в Україні, виходячи з конституційних принципів пріоритету прав  і  свобод  людини  і громадянина,  захисту  моральності  та здоров'я  населення,  заборони  використання власності  на шкоду людині і суспільству.

Таке обмеження визначено Законом України «Про заборону грального бізнесу в Україні» від 15 травня 2009 року. Вказаним законом передбачено поняття терміну «гральний бізнес», перелік заходів, які відносяться до грального бізнесу та відповідальність у вигляді штрафу за зайняття такою діяльністю.

Заборона грального бізнесу передбачена також Кримінальним кодексом України. Зокрема, статтею 203-2 визначено, що зайняття гральним бізнесом карається штрафом від десяти тисяч до сорока тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Новоград-Волинською місцевою прокуратурою вживаються заходи щодо додержання законодавства про заборону грального бізнесу.Так, 19.01.2018 проведено міжвідомчу нараду керівників правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування щодо удосконалення взаємодії з питань додержання законодавства про заборону грального бізнесу.

На виконання рішення наради визначено порядок взаємодії між Новоград-Волинською місцевою прокуратурою, Пулинським відділенням поліції та Пулинською селищною радою щодо обміну інформацією про виявлені порушення законодавства у сфері грального бізнесу, отримання та розгляду звернень про незаконну діяльність грального бізнесу на території Пулинського району.  

Новоград-Волинська місцева прокуратура

Народні прикмети

18 лютого відзначається день пам’яті святої Агафії. Її також називали “поминальницею”, тому що цього дня було прийнято згадувати пращурів. Ще цю святу величали Корівницею, оскільки вона “корів оберігає від хвороб”. Наші пращури помітили, якщо цього дня мороз, то весна буде привітною, а літо — сухим і спекотним.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено