IP: 54.82.119.116 Login - Register

На початку травня відповідно до розпорядження голови Пулинської райдержадміністрації у Пулинському районі створили нову прийомну сім'ю. Сюди влаштували на виховання та спільне проживання дитину, позбавлену батьківського піклування. В Пулинському районі функціонує 1 дитячий будинок сімейного типу та 12 прийомних сімей, в яких виховують та проживають 27 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Станом на 14.05.2018 на первинному обліку служби у справах дітей райдержадміністрації перебуває 129 дітей. З них 87 дітей виховується в сім'ях опікунів, 27 дітей – в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, 2 дітей – тимчасово влаштовані в сім’ї родичів, 9 дітей – в державних закладах, 4 дитини навчаються на повному державному утриманні в професійно-технічних навчальних закладах. Таким чином сімейними формами виховання охоплено близько 89 % дітей.

Є багато дітей, які мріють про маму і тата. Саме Ваша сім’я може стати для прийомної дитини осередком любові і тепла, якого вона прагне... І саме Ви навчите її більше усміхатися, любити людей і бути щасливою. І Ваш вчинок зробить цей світ добрішим... Ми віримо, що Ви чуйна та щира людина і доля дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування не байдужа Вам. Зважтеся на цей крок! Ваша дитина на Вас чекає.

За додатковою інформацією звертайтеся за нижче вказаною адресою: Служба у справах дітей райдержадміністрації вул. Шевченка,104 каб. 112 або за телефоном: 3-16-52.

Народні прикмети

У цей день вшановується пам'ять святого преподобного Євтихія, архієпископа Константинопольського. У народі святого Євтихія називали Тихим, оскільки погода у цей день частіше за все бувала саме такою. Коли видавався і справді тихий день, то селяни примітили: "Це - до врожаю ранніх хлібів".

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено