IP: 54.226.132.197 Login - Register

4 жовтня закінчилась реєстрація кандидатів у депутати місцевих рад, кандидатів на посаду сільського, селищного голови на вибори, що відбудуться в об’єднаних громадах 29 жовтня 2017 року.

ВІДОМОСТІ

про зареєстрованих кандидатів на посаду сільського голови Курненської об’єднаної територіальної громади

Корзун Леонід Васильович Само висування

ВІДОМОСТІ

про зареєстрованих кандидатів на посаду сільського голови Мартинівської об’єднаної територіальної громади

Кривульський Віктор Францович ВО «Батьківщина»
Немеровський Микола Володимирович Самовисування

ВІДОМОСТІ

про зареєстрованих кандидатів на посаду сільського голови Соколівської об’єднаної територіальної громади

Колесник Анатолій Володимирович Самовисування
Халімовська Алла Андріївна ВО «Батьківщина»

 

 ВІДОМОСТІ

про зареєстрованих кандидатів у депутати Курненської сільської об’єднаної територіальної громади

Прізвище, ім'я, по батькові № округу
Христюк Наталія Миколаївна 1
Лісова Ольга Леонідівна 1
Шевчук Тамара Миколаївна 1
Іванисько Олена Петрівна 2
Боковенько Світлана Василівна 2
Іванисько Людмила Олександрівна 3
Андрійчук Петро Дмитрович 3
Талько Катерина Андріївна 3
Моренець Олена Ільївна 4
Наумчук Людмила Петрівна 4
Бусел Віра Павлівна 4
Римарев Микола Михайлович 5
Наумчук Віктор Миколайович 5
Грищук Юлія Михайлівна 5
Римарева Юлія Олександрівна 6
Бондарева Наталія Григорівна 6
Мороз Олександр Васильович 7
Степанчук Василь Олексійович 7
Перегуда Сергій Васильович 7
Корнійчук Віктор Прокопович 8
Олтаржевська Інна Олександрівна 8
Андрієнко Лариса Петрівна 8
Терещук Василь Миколайович 9
Головня Василь Андрійович 9
Андрусенко Галина Олександрівна 9
Стрельченко Василь Сергійович 10
Грибенюк Микола Іванович 10
Сірик Олександр Іванович 11
Гребенюк Оксана Михайлівна 11
Тимощук Валентин Іванович 11
Заріцький Василь Сергійович 12
Сірик-Літвінчук Леся Сергіївна 12
Мороз Микола Петрович 13
Ковтун Тетяна Василівна 13
Ільчук Тетяна Андріївна 14
Кравчук Наталія Яківна 14
Висоцький Андрій Васильович 15
Люшненко Любов Дем’янівна 15
Бондар Валентина Степанівна 15
Корнійчук Петро Дмитрович 15
Берчук Людмила Тадеушівна 15
Павлюк Олеся Миколаївна 16
Залізняк Іван Петрович 17
Климчук Віктор Олександрович 17
Трохліб Олександр Геннадійович 17
Борецька Марія Віталіївна 18
Вольська Олена Анатоліївна 18
Загорський Роман Зенонович 19
Загорський Леонід Францович 19
Люшненко Людмила Петрівна 19
Загурська-Андрієнко Людмила Григорівна 20
Чорний Віктор Миколайович 21
Корзун Сергій Леонідович 21
Андрієнко Марина Володимирівна 21
Люшненко Галина Георгіївна 21
Паночко Олександр Васильович 22
Наумчук Михайло Сергійович 22

ВІДОМОСТІ

про зареєстрованих кандидатів у депутати Мартинівської сільської об’єднаної територіальної громади

Прізвище, ім'я, по батькові № округу
Зубрицька Ольга Цезарівна 1
Ковальська Лілія Анатоліївна 2
Черниш Тамара Володимирівна 2
Зозуля Наталія Олегівна 3
Виговський Михайло Володимирович 4
Мельник Інна Олегівна 4
Романюк Євгеній Анатолійович 4
Слюсар Віктор Миколайович 5
Рудюк Володимир Леонідович 5
Посвятенко Сергій Олександрович 5
Костевська Ірина Станіславівна 6
Вітвіцький Сергій Володимирович 6
Дубина Оксана Петрівна 7
Ільчук Віктор Йосипович 7
Рибчинська Тетяна Володимирівна 8
Ямковий Анатолій Анатолійович 8
Барлай Оксана Сергіївна 9
Поплавський Віктор Зигмундович 9
Якімов Артем Валерійович 10
Церпіцький Олег Цезарович 10
Вітвіцький Андрій Володимирович 10
Кичкирук Володимир Миколайович 11
Цапун Олександр Пвлович 12
Палашкевич Людвіг Йосипович 12
Якімов Андрій Валерійович 13
Кмімінський Вячеслав Антонович 14

ВІДОМОСТІ

про зареєстрованих кандидатів у депутати Соколівської сільської об’єднаної територіальної громади

Прізвище, ім'я, по батькові № округу
Свінціцький Віктор Владиславович 1
Давидова Катерина Сергіївна 2
Толочкіна Лілія Федорівна 2
Заінчківська Марія Іванівна 3
Сидорчук Юрій Миколайович 3
Нікітюк Петро Петрович 4
Давидюк Валерій Васильович 4
Комар Людмила Григорівна 4
Савіцька Наталія Володимирівна 5
Смик Петро Іванович 5
Заінчковський Олег Іванович 6
Ляшук Юлія Сергіївна 6
Корнійчук Тетяна Григорівна 6
Ревуцький Ананій Петрович 7
Андрієнко Ярослава Вікторівна 7
Дерван Надія Дмитрівна 7
Кравченко Леся Володимирівна 7
Піньков Роман Олександрович 8
Фрідріх Андрій Володимирович 8
Мельник Тетяна Дмитрівна 8
Шевчик Ірина Іллівна 9
Давидюк Тетяна Борисівна 10
Головня Людмила Йосипівна 11
Вєліна Юлія Василівна 11
Коутна Тетяна Олексіївна 12
Ковальчук Надія Андріївна 12
Собчук Людмила Василівна 13
Гавриш Наталія Володимирівна 13
Талько Сергій Олексійович 14

Народні прикмети

13 грудня вшановується пам’ять святого апостола Андрія Первозванного. Андрій Первозванний вважається покровителем морської справи, оскільки перед тим, як стати апостолом, був рибалкою. Наші пращури продовжували на Андрія “наслуховувати” воду. Якщо у криниці тихо — хороша зима буде; а якщо шумить — потрібно готуватись до морозів, хурделиці та заметілі.

ПОГОДА

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено