IP: 100.24.209.47 Login - Register

Біля села Рудокопи у Пулинському районі 24 березня під час проведення польових робіт пошуковики знайшли рештки солдата, який загинув у 1941 році. Про це повідомило Историко-патриотическое объединение “Поиск” на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

“Пошукова робота в розпалі. 24.03.2019 пошуковики Новоград-Волинського напрямку ІПО "Пошук" проводили польові роботи в Пулинському районі. За підсумками дня був знайдений солдат РККА з оборонних боїв липня 1941 року. При ньому був виявлений медальйoн. Дані з записки: "Трофимов Василий Трофимович, 1921 г.р., кр-ц, Чувашская АССР Октябрьский район д. Итяково, мать Дмитриева Мария”, – йдеться у повідомленні.

Напередодні 7 березня також біля Рудокопів знайдено рештки ще одного солдата. Але, на жаль, медальйона при ньому не було, тому воїн залишиться безіменним.

Народні прикмети

У цей день вшановується пам'ять святого Євпла. У народі цей день має різні назви: Болотні вогні, Чудеса на болоті. Ці незвичні назви пов'язані з народним повір'ям, що 24 серпня на болоті можна почути свист, пісні, а нікого немає. Відносно погоди, з давніх часів до нас дійшло таке спостереження: якщо вранці пішов дощик - вдень буде хороша погода.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено