IP: 54.227.157.163 Login - Register

Біля села Рудокопи у Пулинському районі 24 березня під час проведення польових робіт пошуковики знайшли рештки солдата, який загинув у 1941 році. Про це повідомило Историко-патриотическое объединение “Поиск” на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

“Пошукова робота в розпалі. 24.03.2019 пошуковики Новоград-Волинського напрямку ІПО "Пошук" проводили польові роботи в Пулинському районі. За підсумками дня був знайдений солдат РККА з оборонних боїв липня 1941 року. При ньому був виявлений медальйoн. Дані з записки: "Трофимов Василий Трофимович, 1921 г.р., кр-ц, Чувашская АССР Октябрьский район д. Итяково, мать Дмитриева Мария”, – йдеться у повідомленні.

Напередодні 7 березня також біля Рудокопів знайдено рештки ще одного солдата. Але, на жаль, медальйона при ньому не було, тому воїн залишиться безіменним.

Народні прикмети

27 червня відзначається день пам'яті святого пророка Єлисея. Наші пращури боялися дощу в цей день, оскільки він обіцяв ще сім неділь негоди. Прогнозувати погоду у цей день могла і риба: якщо вона грає в річці - вночі може бути гроза.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено