IP: 3.88.161.108 Login - Register

Біля села Рудокопи у Пулинському районі 24 березня під час проведення польових робіт пошуковики знайшли рештки солдата, який загинув у 1941 році. Про це повідомило Историко-патриотическое объединение “Поиск” на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

“Пошукова робота в розпалі. 24.03.2019 пошуковики Новоград-Волинського напрямку ІПО "Пошук" проводили польові роботи в Пулинському районі. За підсумками дня був знайдений солдат РККА з оборонних боїв липня 1941 року. При ньому був виявлений медальйoн. Дані з записки: "Трофимов Василий Трофимович, 1921 г.р., кр-ц, Чувашская АССР Октябрьский район д. Итяково, мать Дмитриева Мария”, – йдеться у повідомленні.

Напередодні 7 березня також біля Рудокопів знайдено рештки ще одного солдата. Але, на жаль, медальйона при ньому не було, тому воїн залишиться безіменним.

Народні прикмети

21 квітня вшановується пам'ять святих апостолів Іродиона, Агава, Руфа, Асигкрита, Флегонта, Єрма. У народі цей день називали Родион Виверни Голоблі, Родион Льодолом, Ревучі води. Наші пращури примітили: якщо схід на Руфу ясний, то літо буде хорошим, якщо похмуро, то літо буде поганим, а якщо туманно - бути влітку негоді, якщо буде теплий вечір і тиха ніч, літо буде спекотним і сухим.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено