IP: 54.158.55.5 Login - Register

Лише одна сільська рада в Пулинському районі не підтримала жодної пропозиції щодо об'єднання в територіальну громаду. Павлівська сільська рада в складі двох населених пунктів (с. Павлівка, с. Шереметів) залишилась острівцем на карті Пулинського району.

Як повідомлялось раніш 18 липня в Житомирі регіональна робоча група з розроблення перспективного плану формування територіальних громад Житомирської області, погодила створення лише двох ОТГ (Курненської та Мартинівської)

Сьогодні 27 липня, депутати обласної ради майже одноголосно підтримали утворення трьох нових об’єднаних територіальних громад:

- Курненська ОТГ - 5 сільрад (18 населених пунктів);
- Соколівська ОТГ – 3 сільські ради (7 населених пунктів);
- Мартинівська ОТГ – 4 сільські ради (14 населених пунктів).

Зрештою враховуючи Пулинську ОТГ на мапі Пулинщини утворюється 4 ОТГ.

Депутат обласної ради Собко Т.Д. запропонував в перспективі Пулинський район приєднати до Житомирського району. "Пулинський район це є спальний район міста Житомир", - наголосив депутат.

Народні прикмети

24 жовтня вшановується пам'ять Пилипа, апостола від семидесяти. Якщо цього дня вранці випадав сніг, можна було очікувати студену зиму. Наші пращури казали: "Кичига і вороч (лопать водяного колеса) сперечаються. Селяни на млин молоти зерно возять" - з цього часу починали заготівлю борошна.

ПОГОДА

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено