IP: 54.91.16.95 Login - Register

Лише одна сільська рада в Пулинському районі не підтримала жодної пропозиції щодо об'єднання в територіальну громаду. Павлівська сільська рада в складі двох населених пунктів (с. Павлівка, с. Шереметів) залишилась острівцем на карті Пулинського району.

Як повідомлялось раніш 18 липня в Житомирі регіональна робоча група з розроблення перспективного плану формування територіальних громад Житомирської області, погодила створення лише двох ОТГ (Курненської та Мартинівської)

Сьогодні 27 липня, депутати обласної ради майже одноголосно підтримали утворення трьох нових об’єднаних територіальних громад:

- Курненська ОТГ - 5 сільрад (18 населених пунктів);
- Соколівська ОТГ – 3 сільські ради (7 населених пунктів);
- Мартинівська ОТГ – 4 сільські ради (14 населених пунктів).

Зрештою враховуючи Пулинську ОТГ на мапі Пулинщини утворюється 4 ОТГ.

Депутат обласної ради Собко Т.Д. запропонував в перспективі Пулинський район приєднати до Житомирського району. "Пулинський район це є спальний район міста Житомир", - наголосив депутат.

Народні прикмети

Цього дня вшановується пам’ять святого Полієвкта. У народі про цей період січня говорили так: “Росте день у січні — росте і холод”, що вказувало на наближення лютого, який вважався найхолоднішим місяцем зими. Спостерігали наші пращури цього дня за домашніми тваринами: якщо вони, випущені у двір, намагатимуться повернутися до хліву — бути незабаром снігу та холоду.

ПОГОДА

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено