IP: 54.234.190.237 Login - Register

Лише одна сільська рада в Пулинському районі не підтримала жодної пропозиції щодо об'єднання в територіальну громаду. Павлівська сільська рада в складі двох населених пунктів (с. Павлівка, с. Шереметів) залишилась острівцем на карті Пулинського району.

На мапі Житомирщини може з’явитися ще 7 нових ОТГ В Житомирі регіональна робоча група з розроблення перспективного плану формування територіальних громад Житомирської області, яку очолюють голови обласної ради та облдержадміністрації Володимир Ширма та Ігор Гундич, 18 липня погодила утворення 7 нових ОТГ серед них Курненська сільська громада у складі 18 сіл та Мартинівська сільська ОТГ, що складатиметься з 11 населених пунктів.

16 липня на кладовищі села Курне відбулося перепоховання останків невідомих воїнів Другої Світової війни.

8 грудня конкурсна комісія Житомирської обласної ради під головуванням заступника голови обласної ради М.Вілівчука визначила переможців обласної краєзнавчої премії.

26 листопада Україна вшановує пам'ять жертв Голодоморів. Найстрашнішим був штучний Голод 1932-1933 років. Він забрав життя близько 7 млн людей. Цей Голодомор визнали геноцидом українського народу. У пікові місяці в ці роки в Україні щохвилини помирали 24 людини, щогодини - 1 440, щодня - 34 560 людей.

На території району за допомогою спонсорських коштів підприємців району замінені  в'їзні знаки  «Пулинський район» на територію району зі сторони м.Житомира та м.Новоград-Волинського, відповідно до Постанови Верховної Ради України від 19.05.2016 «Про перейменування окремих населених пунктів та районів».

Народний депутат лідер партії простих людей - Сергій Каплін зареєстрував  постанову про скасування рішення Верховної Ради України від 19 травня про перейменування окремих населених пунктів та районів. Цією постановою окрім Червоноармійська перейменовано ще близько трьохсот населених пунктів України

У рамках декомунізації депутати Верховної Ради сьогодні 19 травня 2016 року проголосували за зміну назви нашого містечка з Червоноармійська на Пулини. Одночасно з населенним пунктом перейменовано і район. Проект Постанови Верховної Ради "Про перейменування окремих населених пунктів та районів" № 4085 від 17.02.2016 вносився чотири рази в порядок денний але депутати ніяк не доходили до розгляду цього питання і лише сьогодні з п'ятої спроби постанову було проголосовано. Результати голосування За - 249 Проти -3 Утрималось - 7 Не голосувало - 85

Народні прикмети

21 січня вшановується пам’ять Еміліяна, сповідника. Раніше заметілі і бурани цього дня були звичним явищем, про що говорить і прислів’я: “Ємельян, накрути буран”. Слідкували цього дня в основному за вітром: якщо на Еміліяна дує з півдня — літо буде грозовим, а якщо день видасться ясним, то слід чекати засушливого літа.

ПОГОДА

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено