IP: 35.175.248.25 Login - Register

З 04 по 07 листопада в Житомирі проходила Всеукраїнська хореографічна асамблея ім. Н. Скорульської-2016», яка цього року присвячена 70-річчю створення балету «Лісова Пісня» на муз. М. Скорульського та 145-річчю з Дня народження Лесі Українки, а також творчій діяльності уродженців Житомирської області - Михайла та Наталії Скорульських.

Асамблея зібрала танцівників з інших країн та з шести областей України. Пулинський район був представлений хореографічним колективом "Колорит". Всі конкурсанти показали неймовірних виступи, які проходили по європейській системі - у формі концерту.


колектив "Колорит"

Для журі, у яке ввійшли провідні педагоги-хореографи, діячі культури і мистецтв, Народні та Заслужені артисти України, члени родини Скорульських, а Голова журі – прима-балерина Національної Опери України, заслужена артистка України, лауреат міжнародних конкурсів – Катерина Кухар, було тяжко визначити переможців.

гран-прі дитячий ансамбль танцю"Веселка"

У номінації "Народний танець" колектив "Колорит" зі смт Пулини отримав кубок і диплом зайнявши друге місце, програвши лише абсолютному переможцю асамблеї - зразковому дитячому ансамблю танцю з Ужгорода "Веселка". Дійсно цією перемогою можна пишатися, бо вона далась юним танцюристам не легко.

колектив "Колорит", в центрі голова журі та конкурсантка з Кореї

Хореографічний колектив "Колорит" зі своїм керівником М.С. Пташнюком привезли додому не одну перемогу, також серед здобутків колективу - кубок і диплом за третє місце в номінації "Патріотичний танець".

 

 

Народні прикмети

22 травня вшановується пам'ять святителя Миколи. У народі це свято найбільш відоме під назвою Микола Весняний. Обидва Миколи - і Зимовий (19 грудня), і Весняний - погоду встановлюють. "Микола Весняний - з теплом, Микола Зимовий - з морозом". Цим днем знаменується кінець весни і початок передліття (з 22 травня по 10 червня). На Миколая можуть бути грози, дощі: "Дощ у травні хліба піднімає".

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено