IP: 18.212.206.217 Login - Register

З 04 по 07 листопада в Житомирі проходила Всеукраїнська хореографічна асамблея ім. Н. Скорульської-2016», яка цього року присвячена 70-річчю створення балету «Лісова Пісня» на муз. М. Скорульського та 145-річчю з Дня народження Лесі Українки, а також творчій діяльності уродженців Житомирської області - Михайла та Наталії Скорульських.

Асамблея зібрала танцівників з інших країн та з шести областей України. Пулинський район був представлений хореографічним колективом "Колорит". Всі конкурсанти показали неймовірних виступи, які проходили по європейській системі - у формі концерту.


колектив "Колорит"

Для журі, у яке ввійшли провідні педагоги-хореографи, діячі культури і мистецтв, Народні та Заслужені артисти України, члени родини Скорульських, а Голова журі – прима-балерина Національної Опери України, заслужена артистка України, лауреат міжнародних конкурсів – Катерина Кухар, було тяжко визначити переможців.

гран-прі дитячий ансамбль танцю"Веселка"

У номінації "Народний танець" колектив "Колорит" зі смт Пулини отримав кубок і диплом зайнявши друге місце, програвши лише абсолютному переможцю асамблеї - зразковому дитячому ансамблю танцю з Ужгорода "Веселка". Дійсно цією перемогою можна пишатися, бо вона далась юним танцюристам не легко.

колектив "Колорит", в центрі голова журі та конкурсантка з Кореї

Хореографічний колектив "Колорит" зі своїм керівником М.С. Пташнюком привезли додому не одну перемогу, також серед здобутків колективу - кубок і диплом за третє місце в номінації "Патріотичний танець".

 

 

Народні прикмети

18 лютого відзначається день пам’яті святої Агафії. Її також називали “поминальницею”, тому що цього дня було прийнято згадувати пращурів. Ще цю святу величали Корівницею, оскільки вона “корів оберігає від хвороб”. Наші пращури помітили, якщо цього дня мороз, то весна буде привітною, а літо — сухим і спекотним.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено