IP: 54.234.75.144 Login - Register

У Рівному фінішував 2 тур II Всеукраїнського чемпіонату з хореографічного мистецтва «ART DANCE 2017», в якому взяли участь дитячі колективи з різних куточків нашої країни (Волинська, Рівненська, Житомирська області). Це близько 40 колективів та 900 учасників.

 

29 жовтня, талановитим дівчатам і хлопцям з хореографічного колективу "Колорит" вдалося здобути перемогу на «ART DANCE» - вони стали срібними призерами турніру. Юні танцюристи кажуть, що для них це перемога.

- Кожен колектив на турнірі був прекрасний по-своєму, класичний танець, східний танець, народний танець, сучасний танець, інші стилі та напрямки - я і мої друзі, весь наш колектив, з величезним задоволенням брали участь в чемпіонаті й прагнули до перемоги, - розповідає учасниця. - Наш ансамбль виконав 2 танці: «Поліська полька» та «За життя». Брали участь дуже сильні колективи. Треба було показати те, як ти любиш танець і викластися на всі 100%. І нам це вдалося - ми перемогли!

Виступ "Колориту" оцінювали відомі всім танцюристи - голова суддівської колегії: Андрій Дикий - хореограф-постановщик проекту «Танцюють всі», фіналіст чемпіонату Європи по латиноамериканським танцям, чемпіон України, а в ролі суддів виступили фіналісти проекту «Танцюють всі»: Козлова Марія, Белявська Катерина, Фархшатов Родіон.

Успіх «Колориту» багато в чому залежить від старань керівника колективу і хореографа Максима Пташнюка. Але, звичайно, головні герої - діти. Всіх можна привітати з заслуженою перемогою!

Народні прикмети

19 січня відзначається свято Хрещення Господнього або Богоявлення. За погодою цього дня прогнозували погоду на літо. Якщо холодна, ясна погода — літо засушливим буде. Похмура і сніжна — на рясний урожай. У давнину говорили: “День теплий — хліб темний (густий)”, отже, варто було очікувати хорошого врожаю хлібів. Також на хороший врожай вказували сині хмари та сніг пластівцями.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено