IP: 100.26.176.182 Login - Register

02 лютого на Бердичівщині підбили підсумки Першого міжнародного літературно-мистецького конкурсу ім. Всеволода Нестайка.

Цей конкурс проводився вперше, але конкурсантами були не тільки жителі України, а і Молдови, Італії, Іспанії, Латвії. Тому ця літературно-мистецька подія подарувала учасникам можливість спілкування з цікавими особистостями, які завітали до Бердичева звідусіль, серед них – чимало талановитої молоді: поетів і прозаїків. Загалом, 65 учасників подало авторські роботи на оцінку конкурсному журі.

Приємно відзначити, що серед переможців Першого літературно-мистецького конкурсу ім. Всеволода Нестайка є представники Пулинщини, нагороди отрималb:

в номінації «Проза» (книжки)
Диплом Лауреата ІІІ ступеня – Ольга Бортнікова за видання "Подорож в інший світ".

в номінації  "Проза" (дописи)
Диплом І ступеня - Ольга Бортнікова
Диплом Лауреата ІІ ступеня - Михайло Плосковітов

в номінації  "Поезія" (вірші для дітей)
Диплом Лауреата ІІІ ступеня - Ольга Бортнікова

фото з Facebook (Petro Kukharchuk)

 

Народні прикмети

8 грудня вшановується пам’ять святого Климента, папи Римського. У народі цей день називається Климентовим: “У день святого Климента зима клин клином вибиває” — з цього часу настає пора сильних морозів: “Климент морозом у чоловіка сльозу гонить”; “Мороз насипав білих троянд”. На Климента боялись побачити в поселеннях польових мишей, оскільки їх наближення до будинків вказувало на холодну зиму.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ