IP: 34.229.76.193 Login - Register

17 жовтня 2018 року у приміщенні Житомирської обласної філармонії було проведено 5-тий обласний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Феєрверк танцю».

На фестиваль прибули делегацій з усіх куточків Житомирської області. Кожен колектив продемонстрував свої неповторні хореографічні номери, які стали свідченням дитячого таланту та працелюбності, любові до танцю та творчості.

Конкурс відбувався у трьох номінаціях: «Народний танець», «Бальний танець» та «Сучасний танець»; двох вікових категорій: 11-14 років та 15-18 років.

За оцінками журі фестивалю-конкурсу зразковий художній хореографічний колектив "Колорит" (худ. керівник: Пташнюк М. С.) визнаний абсолютним переможцем в номінації «Народний танець» середня вікова категорія з танцем "Перепляс" та перше місце в цій же номінації зайняла старша вікова група колективу з танцем "Гулянка на селі"

Народні прикмети

У цей день вшановується пам'ять святителя Єпіфанія, архієпископа Кіпрського. Єпіфаній відомий як видатний церковний учитель і чудотворець. У давні часи помітили, якщо на Єпіфанія ранок у червоному кожусі (червоне небо під час сходу сонця), то літо буде сухим, пожежонебезпечним.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено