IP: 54.90.204.233 Login - Register

26 квітня відбулася зустріч з митцями пензля та слова Валерієм Теслею та Михайлом Плосковітовим. Виставка картин "Краса Полісся" пройшла в Пулинському художньому музею "Пулинські барви".

Твори пензля і пера вражають майстерністю, особливим поглядом та філософією майстрів. На зустрічі жоден не залишився байдужим. Присутні змогли ознайомитись з творчістю майстрів, а Михайло Плосковітов зачитав декілька своїх віршів.

 


 

Довідково

Валерій Тесля

Народився 16 січня 1958 року в селищі Червоноармійськ.
З 1965 по 1975 роки навчався в Червоноармійській середній школі. Під час навчання відвідував гурток, який вів Нібульський Ісак Якович.
По закінченню школи вступив до Житомирського будівельного технікуму на відділ архітектури.
З 1976 по 1978 роки - служба в лавах збройних сил на посаді художника гарнізонного Будинку офіцерів. В 1980 закінчив навчання в будівельному технікумі. Після цього була робота архітектором техбюро м. Житомир, інспектором державного архітектурно - будівельного контролю в селищі Червоноармійськ.
З 1989 року працює вчителем образотворчого мистецтва у Червоноармійській ЗОШ І-ІІІ ступеня. В 1995 році закінчив художньо - графічний факультет Одеського державного педагогічного інституту ім.. К.Д. Ушинського. Свої творчі роботи переважно виконує в камені.
Роботи знаходяться в Україні, Росії, Білорусії, Молдові, Литві, Латвії, Естонії, Казахстані, Узбекистані, Польщі, Німеччині

Михайло Плосковітов

Член творчо-мистецького об'єднання художників - земляків «Пулинське земляцтво».
Михайло Плосковітов народився в останній день 1978 року, 31 грудня, у селі Шереметів Червоноармійського району на Житомирщині. Тато працював на Довбиському фарфоровому заводі, а мама - в колгоспі. У цій сім'ї виховали перше покоління педагогів, адже син та дві доньки працюють у закладах освіти. Михайло навчався спочатку у Павлівській школі, а потім у Стрибізькій. Далі були спроби стати бухгалтером, служба в Збройних Силах та філологічний факультет Житомирського державного університету імені Івана Франка.
За плечима поета - робота директором Павлівської школи 1-І І ступеня та педагогічна діяльність на посаді вчителя української мови та літератури у Червоноармійській ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Творчий доробок майстра друкувався у районній газеті «Вісті», виданнях «Дніпро», «Літературна газета», «Кримська світлиця», «Ліра», у збірнику Олександра Апалькова «Антологія сучасної новелістики та лірики України». Михайло Аркадійович є автором 2-х поетичних збірок. Перша, «Вона кохає», видана у 2012 році в Луганську, а друга, «Зима твого літа», вийшла в Тернополі у 2014 році. Проживає в смт Пулини. Працює вчителем у Пулинській ЗОШ І-ІІІ ступеня.

Народні прикмети

25 березня вшановується пам'ять преподобного Феофана, сповідника Сигрианського і Григорія, Папи Римського. У народі цей день називають Феофан Проломи Наст, тому що до цього дня активно сходить сніговий покрив, ґрунт повністю відтаює. З цього дня вже можна сіяти редис. У давнину помітили: якщо 25 березня туман, то буде великий врожай льону і конопель.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено