IP: 54.198.134.104 Login - Register

18 листопада у м. Львів відбувся ІІІ тур ІV Всеукраїнського чемпіонату з хореографічного мистецтва «Art dance 2018». В якому взяли участь понад 60 колективів: Закарпатської, Волинської, Чернівецької, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Житомирської областей.

Оцінювали техніку виконання, композицію танцю, сценічну культуру, видовищність у різних номінаціях відомий танцівник Влад Яма та фіналісти телешоу «Танцюють всі»

Зразковий хореографічний колектив «Колорит» (худ.керівник - М.С.Пташнюк) знову підкорив журі своїми запальними танцями «Голубка» та "Наша родина" в номінації «Народний танець» (категорія «Junior» та "Children"). Гарне виконання і вдалий задум цих танців настільки захопили журі, що юні танцюристи отримали дві найвищі відзнаки – стали «золотими чемпіонами» – і отримали путівку у фінал цього престижного конкурсу.

«"КОЛОРИТ" також отримав сертифікати на 20 000 гривень на поїздку літом у Болгарію, на Міжнародний фестиваль-конкурс, – розповів художній керівник колективу Максим Пташнюк. – Ми задоволені, що виступ дітей у номінації «Народний танець» приніс нам два золота. Ми розпочинаємо готуватися до фіналу цього танцювального конкурсу і 12 травня 2017 р. колоритівці поїдуть на Фінал чемпіонату до м. Києва змагатись за Кубок Чемпіона України та призовий фонд 100 000 грн».

Нагадаємо, що "Колорит" вже здобували перемогу на «ART DANCE» - минулого року вони стали срібними призерами.

Народні прикмети

23 квітня відзначається день пам'яті святих мучеників Терентія, Помпія та ін. У цей день у давнину спостерігали за сонцем: "Якщо сонце зійде червоне у туманному серпанку - рік буде хлібородним. Якщо викотиться із-за гори - доведеться переорювати озиме поле і засівати яровими". У цей час розкриваються бруньки у груші, дуба. Сходять нарциси, крокуси, а при ранній і теплій весні можуть зацвісти.

ПОГОДА

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено