IP: 54.87.18.165 Login - Register

20-26 жовтня Pavlovka ArtGallery презентувала в місті Київ проект Віталія Правдицького «Чуєш себе!». В якому, через осмислення природи чорного та білого кольорів, абстрактних ліній та плям, митець формує асоціативний пласт закодованої інформації.


 

Автор виставки Віталій Правдицький розповів про головну концепцію свого проекту:

"Даний людині часовимір тілесної присутності є постійним відстоюванням внутрішньої та зовнішньої свободи для пізнання власного світотворення. Відчувати, що ти став невід’ємною частиною ладу, закладеного в недосяжності істини.

Особистість робить крок послідовно, піднімаючись по вертикалі вивчення її місця присутності: від руху (зачаття) до віри (як усвідомлення), від життя (приреченості) до надії (останнього прихистку), від гармонії (неподільності добра і зла) до любові (відвертості), від Космосу (множини сутності) до Єдиного Творця (признання і визнання справедливості вічності). У єдності початку і кінця головною стає дія, що переходить у рух.

Крізь призму мислення і перевтілення на межі з’яв і щезнень, потрібно вийти з фальшивого раціоналізму суспільства, щоб знайти вартісність проявів Всесвіту.


Так, відкривається сенс існування, рухаючись розширенням свідомості й змушуючи повернутися в коло, де перероджується дух, зменшуючи тебе до розмірів точки – нового переходу на повноцінний надсвідомий простір. Неповторність якого полягає у психоаналізі інтуїтивного, де фізичний світ відтворення зникає перед світом духовного першоджерела творення.

Від пробудження ідеї до втілення, через полюсність чорного (всепоглинаючого) та білого (відкритого) кольорів, осмислюючи природу абстрактних складових ліній та плям, формується асоціативний пласт закодованої інформації, що веде до складної системи часу та надчасу генної пам’яті.

Безкінечність абсолютної творчості полягає у відсутності емоційної, почуттєвої чи часово-просторової приналежності. Тоді відбувається маніпуляція питаннями взаємозв’язку мікрокосмосу з макрокосмосом, розкриваючи основну силу думки та провокуючи нас на одночасний тристоронній рух у минувшину, сьогодення і будущину."

Народні прикмети

У цей день відзначається перенесення мощів святителя Никифора, патріарха Константинопольського. У минулі часи примітили: якщо 26 березня буде туман, то все літо буде дощове. Уважно слідкували за прильотом птахів: якщо першими із перелітних птахів прилітали жайворонки, значить бути теплу, а якщо зяблик - буде холодна погода.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено