IP: 54.226.253.34 Login - Register

Феєрверк танцю спостерігали глядачі на головній сцені бердичівського міського Палацу культури від учасників IV обласного фестивалю-конкурсу. На фестивалі «Феєрверк танцю» зібралися танцювальні колективи з усієї області, майже 50 номерів, яскраві костюми, та дитячі посмішки, а в очах любов до танцю, що відчувалася у кожному танці.

Конкурс відбувався у трьох номінаціях: «Народний танець», «Бальний танець» та «Сучасний танець»; двох вікових категорій: 11-14 років та 15-18 років.

Журі на цьому конкурсі довелося нелегко, адже, потрібно оцінити виступи колективів за цілим рядом критеріїв, як то техніка виконання, сценічний образ та естетичне враження, музичне оформлення й костюми, складність репертуару тощо.

Вже другий рік поспіль колектив "Колорит" під керівництвом М.Пташнюка отримує найвищі призові місця, а цього року ця перемога підтверджує те, що звання "Зразковий" отримане колективом заслужено.

 

Представлені на фестивалі-конкурсі два потужні танці вразили весь склад професійного журі. У середній віковій категорії з танцем "Наша родина - Україна" колектив отримав перше місце і другий рік поспіль зразковий хореографічний колектив "Колорит" стає абсолютним переможцем в старшій віковій категорії номінації Народний танець" цього року з танцем "Голубка"

Народні прикмети

22 лютого у народі називається Никифор-Панкрати. З цього дня сильний мороз найчастіше буває лише вночі. Наші предки говорили: “На Никифора ніч темна — тікає зима” — небо без зірок вказує на ранню весну. Була традиція на Никифора збирати різне насіння, виставляти його на три ранкові зорі на мороз і після відкладати зерна до посівної. Вважалося, що тоді рослини стійкіші до температурних коливань.

ПОГОДА

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено