IP: 54.198.55.167 Login - Register

Блог Пулинської центральної районної бібліотеки розповів про відкриття виставки вишивки та робіт з бісеру Броницької Галини Михайлівни яке відбулося 30 червня в Пулинському художньому музеї «Пулинські барви».

На жаль майстрині вже немає з нами. ЇЇ роботи представляла донька Світлана Віталіївна Прут. Вона детально розповіла про творчість вишивальниці, сім’ю, цікаві життєві моменти, про працю та зусилля, які ми споглядаємо в її роботах.

Познайомитись з її вишивками, сказати добре слово про майстриню і переконатись, що золоті руки Галини Михайлівни творять дива на полотні прийшли ті, хто її знав, поважав, захоплювався її майстерністю.

Галини Михайлівни була добра, щедра, гостинна, талановита, працьовита, скромна, віддана своїй справі. Її вишивки вражають своєю красою і неповторністю, коли дивишся на усі її шедеври, ніби потрапляєш в неповторний світ гармонії і краси. А за усім цим - величезна праця, зусилля талант та фантазія. Оселя майстрині завжди цвіла барвистими рушниками, серветками, подушечками.

Крім вишивання Галину Михайлівну цікавили й інші види рукоділля. Чимало увага майстриня приділяла виробам із бісеру.
Мистецтво виготовлення прикрас із бісеру, як і вишивка та інше жіноче рукоділля, прийшло до нас із глибини історії. З покоління в покоління передавалась техніка виготовлення оздоб, узорів та народних орнаментів.
Майстерно, зі смаком виготовлені вироби руками Галини Михайлівни незмінно викликають захоплення, вражають оригінальністю форм та кольорових сполучень.

Отак йшла по життю, прикрашаючи довкола себе життя і своїми прекрасними вишитими роботами, і своєю безкорисливою добротою, неперевершена майстриня ручної вишивки Галина Михайлівна Броницька.

Представлені роботи, які будуть милувати око не одного відвідувача виставки. За неоціненний внесок її робіт у традиційний доробок вишивки на Пулинщині.

Народні прикмети

17 жовтня відзначається день пам'яті святого Єрофея, єпископа Афінського. У народі говорили: "З Єрофея холод сильніше". З цього часу посилюється холод. Люди помітили: чим раніше випаде перший сніг, тим пізніше утвердиться у своїх правах зима, а рання зима частіше за все настає, якщо довго не було першого снігу.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено