IP: 54.81.237.159 Login - Register

19 травня в приміщенні районної ради зібралися поціновувачі мистецтва на творчу виставку творів живопису Івана Васильовича Грибана під назвою «Зачарований Поліссям».


З буклету виставки:
"Народився автор виставки 11 травня 1937 року в с. Кам'яний Брід Коростишівського району в сім'ї колгоспників. З 1948 року сім'я проживала в с. Новий Завод Пулинського району.

По закінченню школи навчався в Житомирському сільськогосподарському технікумі. Після чого було навчання в Житомирському педагогічному інституті ім. І. Франка. Трудову діяльність розпочав на посаді механіка Новозаводської МТС. Пізніше працював вчителем Новозаводської середньої школи, на різних посадах в партійних і державних органах. В 1997 році вийшов на заслужений відпочинок. Проживає та творить в смт. Пулини.

Малюванням займався з раннього дитинства. А тому по життю не розлучався з пензлем і олівцем. Проходячи в Чернівцях строкову військову службу закінчив дворічну школу військових художників при гарнізонному Будинку офіцерів, куратором і викладачем якої був відомий український художник Борисенко. Перебуваючи на заслуженному відпочинку продовжує займатись малярством.

Є членом громадської організації «Творчо-мистецький гурт художників-земляків «Пулинське земляцтво». Захоплюється музикою, риболовлею. Митець присвятив себе животворенню образів природи, людини. Втілює свої образи мальовничої природи акварельними, олійними фарбами. Частину мальовничих краєвидів втілено в життя за допомогою такого благородного графічного матеріалу - пастелі.

У колірній палітрі митця, де улюбленим є багатство відтінків зеленого від делікатно зеленавого до насиченого, глибокого, - поєдналися різні відчуття й світобачення: батьківське, праслов'янське, древлянське.

Твори митця — це уславлення любові до рідного краю. Це любов до України, що читається у фарбах, образах, тематиці картин. І віра в майбутнє свого народу, віра у Відродження та Процвітання."

Народні прикмети

У цей день вшановується пам'ять святого Євстигнія. У минулі часи на Євстигнія їли сиру цибулю з хлібом, сіллю і квасом, від чого були здоровими. А у кімнатах розвішували зв'язки цибулі - щоб повітря очищалось. У давнину у цей день визначали погоду на грудень: "Який Євстигній - такий і грудень".

ПОГОДА

 

ОГОЛОШЕННЯ