IP: 3.236.212.116 Login - Register

Пулинська лікарня, яка опікується хворими на коронавірус, отримала допомогу від Благодійного фонду Литвина "Майбутнє Полісся". Для потреб медиків Володимир Литвин на Микола Рудченко передали 2 концентратори кисню, пульсоксиметри, захисні костюми багаторазового використання, маски та рукавички.

“Допомагати потрібно тим, хто працює. І я щиро вдячний вам за те, що ви робите. Я щодня вранці перше, що роблю, - це читаю скільки людей захворіли на коронавірус, у тому числі - лікарів та дітей, і скільки, на жаль, померли. І я розумію, що ви, як на передовій. Тому ми вважаємо, що наш обов’язок - допомагати вам у цій боротьбі” - сказав Володимир Литвин, спілкуючись із медиками.

Ситуацію із коронавірусом у громаді та забезпечення лікарень медичним обладнанням обговорили з селищним головою Олександром Гаврилюком та з директором КНП «Лікарня» Пулинської селищної ради Павлом Гуменюком.

За понад рік епідемії Володимир Литвин та Микола Рудченко разом із Благодійним фондом “Майбутнє Полісся” відвідали усі районні лікарні Житомирщини. В міру своїх можливостей допомогли кожній. Та поки хвороба не відступить - зупинятися не планують.

Народні прикмети

18 вересня вшановується пам'ять преподобного Афанасія Брестського. Погоду цього дня наші пращури визначали за горобиною: якщо в лісі її багато – осінь буде дощовою, а мало – сухою. Якщо листя на горобині пожовкло рано, осінь та зима буде ранньою і холодною.

ПОГОДА

UKR.NET - найсвіжіші новини

ОГОЛОШЕННЯ