IP: 54.162.151.77 Login - Register

17 квітня, жителі Соколівської ОТГ прибули до Пулинської РДА з вимогою повернути їм новий автомобіль «Renault Duster», який було призначено для їхньої сільської амбулаторії, що будується в селі Соколові у рамках програми Президента України «Сільська медицина».

Як повідомлялося раніше, цей автомобіль був переданий головою Житомирської ОДА Ігорем Гундичем та головою облради Володимиром Ширмою 21 березня на Соколівську сільську амбулаторію. Але, як розповіли представники громади, за чиїмось усним розпорядженням автомобіль із села Соколів був перегнаний до районного центру, де була розпочата процедура оформлення автомобіля на районне ПМСД та вже проведена проплата за реєстрацію у сумі близько 17 тис. грн.

Такі дії не сподобались жителям Соколівської громади, які зрозуміли що їх громада може лишитись без автомобіля, тому вони зібрались і вирушили в Пулини до голови Пулинської райдержадміністрації.

Після висунення своїх вимог та з'ясування всіх обставин, автомобіль було передано до Соколівської громади.

Народні прикмети

24 липня відзначається день пам'яті святої рівноапостольної Ольги. Також у цей день вшановується пам'ять великомучениці Євфимії Всехвальної. У народі цей день називали Єфимії-стожарниці, оскільки стоїть дуже спекотна погода. Часто цей день буває грозовим. У цей час починають випадати роси. З давніх часів кінець липня - росяна пора. Ці роси шкідливі для помідорів. Наші пращури помітили, якщо в цей день сонячно, то урожай зернових культур буде хорошим.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено