IP: 34.204.176.189 Login - Register

17 квітня, жителі Соколівської ОТГ прибули до Пулинської РДА з вимогою повернути їм новий автомобіль «Renault Duster», який було призначено для їхньої сільської амбулаторії, що будується в селі Соколові у рамках програми Президента України «Сільська медицина».

Як повідомлялося раніше, цей автомобіль був переданий головою Житомирської ОДА Ігорем Гундичем та головою облради Володимиром Ширмою 21 березня на Соколівську сільську амбулаторію. Але, як розповіли представники громади, за чиїмось усним розпорядженням автомобіль із села Соколів був перегнаний до районного центру, де була розпочата процедура оформлення автомобіля на районне ПМСД та вже проведена проплата за реєстрацію у сумі близько 17 тис. грн.

Такі дії не сподобались жителям Соколівської громади, які зрозуміли що їх громада може лишитись без автомобіля, тому вони зібрались і вирушили в Пулини до голови Пулинської райдержадміністрації.

Після висунення своїх вимог та з'ясування всіх обставин, автомобіль було передано до Соколівської громади.

Народні прикмети

22 вересня вшановується пам'ять правовірних Іоакима і Ганни, батьків Діви Марії. 22 вересня визнають днем осіннього рівнодення – ніч рівняється з днем і збільшується: коротшим стає день і довшають вечори. Це явище вважається астрономічним початком осені. Також наші пращури спостерігали за павутиною: якщо вона була довгою, то це на ясну осінь і сніг передбачався нескоро.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ