IP: 35.175.248.25 Login - Register

17 квітня, жителі Соколівської ОТГ прибули до Пулинської РДА з вимогою повернути їм новий автомобіль «Renault Duster», який було призначено для їхньої сільської амбулаторії, що будується в селі Соколові у рамках програми Президента України «Сільська медицина».

Як повідомлялося раніше, цей автомобіль був переданий головою Житомирської ОДА Ігорем Гундичем та головою облради Володимиром Ширмою 21 березня на Соколівську сільську амбулаторію. Але, як розповіли представники громади, за чиїмось усним розпорядженням автомобіль із села Соколів був перегнаний до районного центру, де була розпочата процедура оформлення автомобіля на районне ПМСД та вже проведена проплата за реєстрацію у сумі близько 17 тис. грн.

Такі дії не сподобались жителям Соколівської громади, які зрозуміли що їх громада може лишитись без автомобіля, тому вони зібрались і вирушили в Пулини до голови Пулинської райдержадміністрації.

Після висунення своїх вимог та з'ясування всіх обставин, автомобіль було передано до Соколівської громади.

Народні прикмети

22 травня вшановується пам'ять святителя Миколи. У народі це свято найбільш відоме під назвою Микола Весняний. Обидва Миколи - і Зимовий (19 грудня), і Весняний - погоду встановлюють. "Микола Весняний - з теплом, Микола Зимовий - з морозом". Цим днем знаменується кінець весни і початок передліття (з 22 травня по 10 червня). На Миколая можуть бути грози, дощі: "Дощ у травні хліба піднімає".

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено