IP: 54.80.208.105 Login - Register

На засіданні постійної комісії з гуманітарних питань, охорони здоров’я та соціального захисту населення Житомирської районної ради було розглянуто питання призначення головного лікаря КУ «Центральна районна лікарня» Житомирської райради.

Так, про своє бажання обійняти дану посаду заявили два кандидати: головний лікар Пулинської районної лікарні Тарас Собко, який є також депутатом Житомирської обласної ради та т.в.о. головного лікаря Житомирської районної лікарні Володимир Ковальчук. Та перед тим, як надати слово кандидатам, голова комісії Олександр Гребенюк прочитав присутнім кваліфікаційні вимоги до керівника даної установи і зазначив, що повністю їм відповідає лише Тарас Собко. Його ж опонент: немає вищої категорії за фахом «Організація, управління ОЗ»; йому не вистачає 8 місяців стажу роботи по даній спеціальності та стажування в органах управління вищого рівня. Зазначивши ці нюанси, голова комісії передав слово Тарасу Дмитровичу, який розповів про свої досягнення на посаді керівника Пулинської райлікарні та поділився планами на майбутнє після можливого призначення на бажану посаду. Про те, що вона дійсно омріяна, може свідчити той факт, що вже другий рік поспіль пан Собко подає свою кандидатуру на заміщення вищезгаданої вакансії.

Тарас Собко: «Два моїх найбільших досягнення у Пулинському районі: перше – я зумів мобілізувати кошти з трьох джерел (державний бюджет, обласний бюджет, кошти народних депутатів) та зробити сучасний лікувальний заклад в матеріально-технічному плані. Друге – я сформував команду лікарів. Там пройшла зміна поколінь. Щодо напрямку розвитку Житомирської районної лікарні назву теж 2 пункти: створення матеріально-технічної бази та потужної кадрової команди».

Не забув Тарас Дмитрович вказати й на наявні проблеми у діяльності Житомирської райлікарні. Так, за його словами, установа займає 18 місце серед лікарень району, поступаючись навіть закладу, який очолює він. Зазначимо, що Пулинська районна лікарня займає 17 місце.

Тарас Собко: «З такими можливостями району та й самого закладу, і аж 18 місце по підсумках 1-го півріччя – це не те місце, яке мала би займати Житомирська районна лікарня. Пулинський район іде краще по показниках. Так не може бути. Тому, є проблемні питання, а саме: питання кадрів та матеріально-технічне забезпечення. Останнє потрібно для того, аби лікар міг дійсно якісно виконувати свою роботу.

Відповів Тарас Собко й на запитання про те, чому все ж вирішив змінити крісло головного лікаря Пулинського району на Житомирський.

Тарас Собко: «Поганий той солдат, що не мріє стати генералом. Тому, нормальне людське бажання розвиватися. Якщо порівняти можливості Пулинської та Житомирської лікарні, то в останній більше можливостей для реалізації своїх планів як в розвитку лікувального закладу, так і колективу. Розумієте, це зовсім різні масштаби».

Після промови пана Собко, було поставлено на голосування рекомендацію комісії депутатам Житомирської районної ради призначити Тараса Дмитровича керівником Житомирської райлікарні. Дану пропозицію підтримали одноголосно. Лише після голосування, слово надали Володимиру Ковальчуку, який коротко розповів про свою трудову діяльність, сильні та слабкі сторони лікарні та чому вирішив подавати свою кандидатуру.

Володимир Ковальчук: «Вважаю, що головним моїм досягненням є підтримка колективу. Я говорив про те, що піду на посаду головного лікаря лише тоді, коли мене там захоче бачити колектив, вони ж, у свою чергу, одноголосно заявили про свою підтримку. Про лікарню я можу сказати те, що це прекрасний заклад з чудовим колективом професіоналів, які можуть виконувати будь-яку роботу та поставлені задачі. І це, не зважаючи на те, що наразі дійсно важко працювати у медичній сфері».

За кандидатуру Володимира Ковальчука проголосували лише 2 з 5 членів комісії, відтак, на посаду головного лікаря Житомирської районної лікарні рекомендуватимуть Тараса Собко. Кінцеву ж крапку у даному питанні поставить депутатський корпус на сесії районної ради, яка відбудеться 4 серпня 2017 року.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: У ЖИТОМИРСЬКУ РАЙОННУ ЛІКАРНЮ ОБРАНО ГОЛОВНОГО ЛІКАРЯ

Народні прикмети

У цей день вшановується пам'ять святителя Мирона, єпископа Критського. У народі святого називали Мирон Вітрогон і говорили: "Мирони-Вітрогони пилюку по дорозі гонять, по красному літу стогнуть", так як у цей день бувають сильні вітри. У минулі часи помітили, "який Мирон - такий січень".

ПОГОДА

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено