IP: 3.88.161.108 Login - Register

22 березня 2019 року о 11 год. 00 хв. на майданчику ОЗЗСО Пулинська ЗОШ ЗОШ 1-3 ступенів відбулася Всеукраїнська акція “Запобігти. Врятувати. Допомогти.”, започаткована Державною службою України з надзвичайних ситуацій України 

Виступ проходив у рамках Всеукраїнської акції “Герой – рятівник року”, покликаної підняти на вершину людської поваги одну з найнебезпечніших і найшляхетніших у світі професій – професію рятувальника.
Присутні мали можливість ознайомитися з пожежно-технічним обладнанням, побачити бойове розгортання та гасіння умовної пожежі нафтопродуктів за допомогою пінного генератора. Також продемонстровано гасіння пожежі в легковому автомобілі.

Після цього працівники 27 ДПРЧ здійснили деблокування потерпілого з автомобіля шляхом розрізання металевих конструкцій за допомогою бензорізу та гідравлічних ножиць. Дітям було нагадано основні правила поведінки при виявленню вибухонебезпечних предметів. Учні школи відпрацювали навички користування вогнегасником та мали змогу одягнути одяг та спорядження рятувальників.

Про проведення акції розповів головний інспектор Пулинського районного сектору Управління ДСНС України у Житомирській області старший лейтенант служби цивільного захисту Загурський Роман Романович.

Пулинський районний сектор Управління ДСНС 

Народні прикмети

21 квітня вшановується пам'ять святих апостолів Іродиона, Агава, Руфа, Асигкрита, Флегонта, Єрма. У народі цей день називали Родион Виверни Голоблі, Родион Льодолом, Ревучі води. Наші пращури примітили: якщо схід на Руфу ясний, то літо буде хорошим, якщо похмуро, то літо буде поганим, а якщо туманно - бути влітку негоді, якщо буде теплий вечір і тиха ніч, літо буде спекотним і сухим.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено