IP: 18.210.22.132 Login - Register

22 березня 2019 року о 11 год. 00 хв. на майданчику ОЗЗСО Пулинська ЗОШ ЗОШ 1-3 ступенів відбулася Всеукраїнська акція “Запобігти. Врятувати. Допомогти.”, започаткована Державною службою України з надзвичайних ситуацій України 

Виступ проходив у рамках Всеукраїнської акції “Герой – рятівник року”, покликаної підняти на вершину людської поваги одну з найнебезпечніших і найшляхетніших у світі професій – професію рятувальника.
Присутні мали можливість ознайомитися з пожежно-технічним обладнанням, побачити бойове розгортання та гасіння умовної пожежі нафтопродуктів за допомогою пінного генератора. Також продемонстровано гасіння пожежі в легковому автомобілі.

Після цього працівники 27 ДПРЧ здійснили деблокування потерпілого з автомобіля шляхом розрізання металевих конструкцій за допомогою бензорізу та гідравлічних ножиць. Дітям було нагадано основні правила поведінки при виявленню вибухонебезпечних предметів. Учні школи відпрацювали навички користування вогнегасником та мали змогу одягнути одяг та спорядження рятувальників.

Про проведення акції розповів головний інспектор Пулинського районного сектору Управління ДСНС України у Житомирській області старший лейтенант служби цивільного захисту Загурський Роман Романович.

Пулинський районний сектор Управління ДСНС 

Народні прикмети

17 жовтня відзначається день пам'яті святого Єрофея, єпископа Афінського. У народі говорили: "З Єрофея холод сильніше". З цього часу посилюється холод. Люди помітили: чим раніше випаде перший сніг, тим пізніше утвердиться у своїх правах зима, а рання зима частіше за все настає, якщо довго не було першого снігу.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ