IP: 35.175.248.25 Login - Register

До дня Української писемності відзнаками Всеукраїнського об’єднання «Країна» за представленням ГО "Товариство дослідників Словечанщини" нагороджено вчителів Пулинської школи:

- медаллю "За служіння мистецтву", для нагородження митців України та світу за особисті видатні досягнення в професіональній сфері - Плосковітов Михайло Аркадійович, поет, автор поетичних збірок "Вона кохає" (2012 р.), "Зима твого літа" (2014 р.)

- медаллю "За служіння мистецтву", для нагородження істориків та історіографів за збереження та розвиток історичних наук в Україні - Грабовський Юрій Володимирович, історик, керівник шкільного музею Опорний заклад загальної середньої освіти Пулинська ЗОШ І-ІІІ ступенів, смт Пулини Житомирської області.

"Щиро раді за колег, зичимо їм і далі писати свою книгу – яскраву, повну вражень, розуміння, позитивних діянь і вражень. Нехай за їхніми спинами виростають крила, які дозволятимуть і далі працювати, творити не втрачаючи гарного настрою і фортуни.", - зазначила директор ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І – ІІІ ст. - 3.А. Лисюк

 

Народні прикмети

22 травня вшановується пам'ять святителя Миколи. У народі це свято найбільш відоме під назвою Микола Весняний. Обидва Миколи - і Зимовий (19 грудня), і Весняний - погоду встановлюють. "Микола Весняний - з теплом, Микола Зимовий - з морозом". Цим днем знаменується кінець весни і початок передліття (з 22 травня по 10 червня). На Миколая можуть бути грози, дощі: "Дощ у травні хліба піднімає".

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено