IP: 54.234.75.144 Login - Register

До дня Української писемності відзнаками Всеукраїнського об’єднання «Країна» за представленням ГО "Товариство дослідників Словечанщини" нагороджено вчителів Пулинської школи:

- медаллю "За служіння мистецтву", для нагородження митців України та світу за особисті видатні досягнення в професіональній сфері - Плосковітов Михайло Аркадійович, поет, автор поетичних збірок "Вона кохає" (2012 р.), "Зима твого літа" (2014 р.)

- медаллю "За служіння мистецтву", для нагородження істориків та історіографів за збереження та розвиток історичних наук в Україні - Грабовський Юрій Володимирович, історик, керівник шкільного музею Опорний заклад загальної середньої освіти Пулинська ЗОШ І-ІІІ ступенів, смт Пулини Житомирської області.

"Щиро раді за колег, зичимо їм і далі писати свою книгу – яскраву, повну вражень, розуміння, позитивних діянь і вражень. Нехай за їхніми спинами виростають крила, які дозволятимуть і далі працювати, творити не втрачаючи гарного настрою і фортуни.", - зазначила директор ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І – ІІІ ст. - 3.А. Лисюк

 

Народні прикмети

19 січня відзначається свято Хрещення Господнього або Богоявлення. За погодою цього дня прогнозували погоду на літо. Якщо холодна, ясна погода — літо засушливим буде. Похмура і сніжна — на рясний урожай. У давнину говорили: “День теплий — хліб темний (густий)”, отже, варто було очікувати хорошого врожаю хлібів. Також на хороший врожай вказували сині хмари та сніг пластівцями.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено