IP: 54.162.151.77 Login - Register

До дня Української писемності відзнаками Всеукраїнського об’єднання «Країна» за представленням ГО "Товариство дослідників Словечанщини" нагороджено вчителів Пулинської школи:

- медаллю "За служіння мистецтву", для нагородження митців України та світу за особисті видатні досягнення в професіональній сфері - Плосковітов Михайло Аркадійович, поет, автор поетичних збірок "Вона кохає" (2012 р.), "Зима твого літа" (2014 р.)

- медаллю "За служіння мистецтву", для нагородження істориків та історіографів за збереження та розвиток історичних наук в Україні - Грабовський Юрій Володимирович, історик, керівник шкільного музею Опорний заклад загальної середньої освіти Пулинська ЗОШ І-ІІІ ступенів, смт Пулини Житомирської області.

"Щиро раді за колег, зичимо їм і далі писати свою книгу – яскраву, повну вражень, розуміння, позитивних діянь і вражень. Нехай за їхніми спинами виростають крила, які дозволятимуть і далі працювати, творити не втрачаючи гарного настрою і фортуни.", - зазначила директор ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І – ІІІ ст. - 3.А. Лисюк

 

Народні прикмети

24 липня відзначається день пам'яті святої рівноапостольної Ольги. Також у цей день вшановується пам'ять великомучениці Євфимії Всехвальної. У народі цей день називали Єфимії-стожарниці, оскільки стоїть дуже спекотна погода. Часто цей день буває грозовим. У цей час починають випадати роси. З давніх часів кінець липня - росяна пора. Ці роси шкідливі для помідорів. Наші пращури помітили, якщо в цей день сонячно, то урожай зернових культур буде хорошим.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено