IP: 54.85.162.213 Login - Register

12 жовтня працівники Пулинського районного сектору спільно з освітянами та представниками органів місцевої влади провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» на майданчику поблизу Андріївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Захід був приурочений до Дня захисника України та українського козацтва. Учасниками свята стали вихованці з трьох шкіл с. Андріївка, с. Соколів та с.Теньківка, а також місцевого дитячого садочку.

Урочисте відкриття розпочалося з державного гімну, після якого команди юних козаків з кожної школи представили себе девізом та піснею. Далі настала черга вогнеборців. Фахівці ДСНС ознайомили присутніх з професією «Рятувальник», розповіли на які надзвичайні події вони залучаються та продемонстрували пожежно-технічне обладнання, яким користуються під час роботи.

Після теорії організатори свята перейшли до практики. За допомогою пінного генератора, ручного та лафетного стволів рятувальники продемонстрували різні способи гасіння пожеж, у тому числі нафтопродуктів. Слідом фахівці ДСНС провели змагання на кращого пожежного, під час яких діти приміряли на себе бойовий одяг та навчилися розрізняти вогнегасники, використовуючи їх за призначенням. Ознайомлення з важкою і небезпечною професією рятувальника та пожежно-рятувальною технікою викликало в усіх присутніх загальну повагу і очевидне захоплення.

Наступним етапом заходу стали змагання між командами юних козаків. Долаючи різні завдання хлопці демонстрували свою спритність, силу та звичайно знання. По закінченню Акції, рятувальники вручили всім присутнім пам’ятну сувенірну продукцію та нагадали основні правила безпеки життєдіяльності. Разом з учасниками та глядачами посмакували святковим кулішем.   

 А.М. Павленко
Начальник Пулинського РС
Управління ДСНС     

                               

Народні прикмети

У цей день вшановується пам'ять святителя Митрофана Константинопольського. На Митрофана наші пращури слідкували за вечірньою зорею: червона зоря - на вітер; світла і жовта - на дощ. У цей час зацвітають пізні сорти горобини, яблунь.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено