IP: 54.80.208.105 Login - Register

05-06 жовтня 2017 року на базі Вацлавпільської гімназії Пулинського району Житомирської області відбувся дводенний семінар, який стосувався участі гімназії у Всеукраїнській програмі освіти для демократичного громадянства «Демократична школа». Семінар, який проходив у тренінговій формі розробили та провели національні тренери даного проекту Світлана Присяжнюк та Валентина Ткачук.

На заході були присутні учні гімназії, їх батьки, вчителі. Семінар пройшов в дружній та невимушеній атмосфері. На ньому були розглянуті питання, які стосувалися використання проектних технологій при плануванні роботи навчального закладу, самоврядування в демократичній школі, співпраця з батьками та громадськістю. Також учасниками семінару були проаналізовані демократичні зміни та нововведення, які відбулися за час участі гімназії в даному проекті: зросла активність учнів в шкільному житті, гімназисти беруть участь в екологічному проекті «Зелені Пулини», введені факультативні курси ОДГ і ОПЛ в 6,7, 10 класах, удосконалений та введений в дію виховної системи гімназії курс «Громадянська освіта», гімназія почала активніше співпрацювати з ЗМІ, з’явився вільний доступ до сайту гімназії, батьки гімназистів залучені до гурткової роботи закладу.

В перервах на брейк-каві учасники заходу обговорювали проблеми сучасної школи та можливі шляхи їх вирішення. Паралельно семінару в гімназії проходив день учнівського самоврядування, гімназисти мали змогу відчути повною мірою всі сторони вчительської роботи та зіткнутися з її проблемами. Вони по закінченню робочого дня з задоволенням ділилися зі своїми наставниками отриманими емоціями.

Учасники навчально-виховного процесу Вацлавпільської гімназії щиро вдячні тренерам та організаторам даного проекту та охоче чекатимуть нових зустрічей. 

Народні прикмети

У цей день вшановується пам'ять святителя Мирона, єпископа Критського. У народі святого називали Мирон Вітрогон і говорили: "Мирони-Вітрогони пилюку по дорозі гонять, по красному літу стогнуть", так як у цей день бувають сильні вітри. У минулі часи помітили, "який Мирон - такий січень".

ПОГОДА

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено