IP: 54.82.79.137 Login - Register

05-06 жовтня 2017 року на базі Вацлавпільської гімназії Пулинського району Житомирської області відбувся дводенний семінар, який стосувався участі гімназії у Всеукраїнській програмі освіти для демократичного громадянства «Демократична школа». Семінар, який проходив у тренінговій формі розробили та провели національні тренери даного проекту Світлана Присяжнюк та Валентина Ткачук.

На заході були присутні учні гімназії, їх батьки, вчителі. Семінар пройшов в дружній та невимушеній атмосфері. На ньому були розглянуті питання, які стосувалися використання проектних технологій при плануванні роботи навчального закладу, самоврядування в демократичній школі, співпраця з батьками та громадськістю. Також учасниками семінару були проаналізовані демократичні зміни та нововведення, які відбулися за час участі гімназії в даному проекті: зросла активність учнів в шкільному житті, гімназисти беруть участь в екологічному проекті «Зелені Пулини», введені факультативні курси ОДГ і ОПЛ в 6,7, 10 класах, удосконалений та введений в дію виховної системи гімназії курс «Громадянська освіта», гімназія почала активніше співпрацювати з ЗМІ, з’явився вільний доступ до сайту гімназії, батьки гімназистів залучені до гурткової роботи закладу.

В перервах на брейк-каві учасники заходу обговорювали проблеми сучасної школи та можливі шляхи їх вирішення. Паралельно семінару в гімназії проходив день учнівського самоврядування, гімназисти мали змогу відчути повною мірою всі сторони вчительської роботи та зіткнутися з її проблемами. Вони по закінченню робочого дня з задоволенням ділилися зі своїми наставниками отриманими емоціями.

Учасники навчально-виховного процесу Вацлавпільської гімназії щиро вдячні тренерам та організаторам даного проекту та охоче чекатимуть нових зустрічей. 

Народні прикмети

Цього дня вшановується пам’ять преподобного Іоаникія Великого. 17 листопада, боячись нечистої сили, люди намагалися нікуди з дому не виходити. Наші пращури помітили, якщо снігу надує, то в наступному році хліба прибуде. Також звертали увагу на качок: якщо їх багато залишалося зимувати, зима очікувалася теплою.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено