В Пулинах, районний центр зайнятості спільно з районним відділом освіти Пулинської РДА організували в залі засідань районної ради традиційний ярмарок професій для випускників 9-х, 11-х класів загальноосвітніх шкіл району та їх батьків.

Дев'ять навчальних закладів Житомирщини організували в фойє роботу консультаційних пунктів з презентаційними матеріалами та буклетами. Всі охочі могли ознайомитись з описом вибраної професії з інформаційних матеріалів служби зайнятості.

З побажаннями знайти себе в дорослому житті, стати професіоналами своєї справи, виправдати сподівання батьків, до учнів звернулися голова Пулинської райдержадміністрації Віктор Байда, голова районної ради Анатолій Липко, начальник відділу освіти Пулинської РДА Ярослав Болембах.

За майбутніх абітурієнтів презентаціями та художніми номерами на сцені змагалися викладачі й студенти житомирських навчальних закладів - національного агроекологічного університету, агротехнічного коледжу, військового інституту ім. С.П. Корольова, будівельного коледжу ЖНАУ, інституту медсестринства, базового фармацевтичного коледжу ім. Г.С.Протасевича, коледжу культури і мистецтв ім..І.Огієнка, а також Новоград-Волинського медичного коледжу та Червоноармійського професійного ліцею.

 

Народні прикмети

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ