15 лютого 2017 року в Пулинській ЗОШ I-III ступенів відбувся профорієнтаційний урок для учнів випускних класів за участю фахівців ІКЦ Житомирського обласного центру зайнятості. Під час заходу учні ознайомилися зі станом ринку праці, зі світом професій та їх особливостями.

 

Директор районного центру зайнятості Олена Мороз підкреслила: «При виборі професії кожен учень має враховувати тенденції розвитку та змін в суспільстві, бути зорієнтованим на отримання актуальної, цікавої, добре оплачуваної професії, враховуючи формулу вибору професії «ХОЧУ-МОЖУ-ТРЕБА». Провідний фахівець центру зайнятості Сніжана Острогляд розповіла про найсучасніший тест для визначення інтересів, вмінь і навичок та вибору майбутнього напрямку навчання для молоді «Моя кар’єра». Метою якого є допомога, краще зрозуміти себе, вибрати напрямок освіти і майбутню професійну діяльність.

 Всі охочі мали можливість пройти експрес-тестування та консультацію з використанням методик «Професійний опитувальник Голланда» та «Диференціально-діагностичний опитувальник» Є.О. Клімова, за допомогою яких змогли оцінити свої життєві перспективи, усвідомити свої вміння та схильності, а також упевнитися, що обрана майбутня професія відповідає їх професійній спрямованості.

за інформацією районного центру зайнятості

 

Нагадуємо, що на сайті  Чортоліси.zt.ua в розділі "Пошук роботи" ви можете переглянути актуальну інформацію щодо вакансій в Пулинському районі

 

Народні прикмети

25 вересня вшановується пам'ять святого Автонома (Артамона), єпископа Італійського. Тваринне життя швидко замирає, осінь вступає у свої володіння. Наші пращури цього дня вивчали листя берези і дізнавались про майбутню весну: якщо вони жовтіють зверху – весна буде ранньою, а якщо знизу – пізньою.

ПОГОДА

Погода
 
Погода у Пулинах
 

вологість:

тиск:

вітер:

 

ОГОЛОШЕННЯ