Шкільна газета Мартинівської ЗОШ "Шкільний меридіан" на своїх сторінках розповіла про акцію яку провели найменші учні школи.

Зима — один з найскладніших періодів у житті птахів. Не тільки холод та рясний сніговий покрив згубно впливають на птахів, що залишилися зимувати разом з нами, а й брак і недоступність корму. Ось чому так життєво необхідно підгодовувати птахів взимку.

Тому учні 2 класу провели акцію «Пташина їдальня». В рамках якої вони виготовляли прості годівнички. Дізнавалися правила підгодівлі птахів. Малювали малюнки, складали вірші, готували презентації.

А найбільше звичайно їм сподобалось розвішувати на деревах годівнички. В годівниці насипали насіння злаків та крихти хліба, обов’язково білого. Потім з нетерпінням чекали коли прилетять птахи посмакувати їхніми гостинцями. Все це навчає дітей доброго і відповідального відношення до природи. А птахи завжди будуть вдячні за увагу до них.

 

 


Народні прикмети

25 вересня вшановується пам'ять святого Автонома (Артамона), єпископа Італійського. Тваринне життя швидко замирає, осінь вступає у свої володіння. Наші пращури цього дня вивчали листя берези і дізнавались про майбутню весну: якщо вони жовтіють зверху – весна буде ранньою, а якщо знизу – пізньою.

ПОГОДА

Погода
 
Погода у Пулинах
 

вологість:

тиск:

вітер:

 

ОГОЛОШЕННЯ