В Житомирі проходить ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів 2016-2017 навчальних років. В січні в обласному центрі вже пройшли олімпіади з української мови й літератури, історії, хімії, географії, економіки, фізики. Змагання проводяться окремо серед 8,9,10 та 11 класів навчальних закладів Житомирської області.

Серед призерів з Пулинського району найбільше учнів з Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Учні цієї школи мають в здобутках три дипломи переможців. Дев'ятикласниця Осінцова Марта перемогла в олімпіаді з двох предметів в її активі два дипломи ІІІ ступеня, вона перемогла суперників серед учнів 9-их класів з хімії та географії. Учениця 11 класу цієї ж школи - Хилевич Тетяна до дому приїхала теж з перемогою серед учнів 11-тих класів та дипломом ІІІ ступеня з економіки.

Учениця Пулинської ЗОШ І – ІІІ ступенів - Колесник Яна отримала диплом ІІІ ступеня з фізики перемігши своїх суперників з 10-тих класів.

Народні прикмети

25 вересня вшановується пам'ять святого Автонома (Артамона), єпископа Італійського. Тваринне життя швидко замирає, осінь вступає у свої володіння. Наші пращури цього дня вивчали листя берези і дізнавались про майбутню весну: якщо вони жовтіють зверху – весна буде ранньою, а якщо знизу – пізньою.

ПОГОДА

Погода
 
Погода у Пулинах
 

вологість:

тиск:

вітер:

 

ОГОЛОШЕННЯ