Новоград-Волинською місцевою прокуратурою забезпечено виконання рішення Червоноармійського районного суду, до комунальної власності Пулинської селищної ради передано 3,96 га землі вартістю понад 47 тис грн для використання та поповнення місцевого бюджету.

Йдеться про те, що після смерті жительки смт. Пулини, у 1998 році було відкрито спадщину на земельну частку (пай). Однак, протягом тривалого часу права власності на спадщину ніким не було заявлено.

Новоград-Волинською місцевою прокуратурою в інтересах держави в особі Пулинської селищної ради заявлено позов про визнання 3,96 га земельного паю відумерлою спадщиною, який судом задоволено.

Наразі рішення суду виконано,  відумерлу спадщину – земельну частку вартістю майже 50 тис грн. передано до комунальної власності Пулинської селищної ради.


За матеріалами
Новоград-Волинської місцевої прокуратури

Народні прикмети

28 січня вшановується пам’ять преподобного Павла Тивейського та Іоанна Кущника. У минулі часи була така приказка: “Петро-Павло дня добавив”, що вказувало на збільшення світлової частини дня. У давнину, щоб дізнатись погоду, спостерігали за небом. Якщо зірки сильно блищать, то бути морозу, а якщо вони тьмяні, то буде тепло. Якщо з півночі приходили хмари, то відлиги не чекали. Сніговий буран вдень на Павла передвіщав міцний мороз вночі.

ПОГОДА

UKR.NET - найсвіжіші новини

ОГОЛОШЕННЯ