В Новому Заводі на зустрічі за круглим столом на тему «Співпраця задля розвитку громади» новоутворені роботодавці презентували свої підприємства, зокрема щодо можливостей забезпечення робочими місцями сільських жителів.

Так, С.Мошков, який 1 листопада зареєстрував фермерське господарство «Гута Аква». Фермерське підприємство займатиметься на території села Гути-Юстинівки Пулинського району вирощуванням американських сомів, їх переробкою та подальшим експортуванням рибних стейків.

Відомо, що прибуток від розведення американського сома можна очікувати уже через три місяці після зарибнення. Риба стрімко набирає масу, є дуже смачною.

Керівник розповів, що вже наступного року його підприємство потребуватиме близько 25 найманих працівників. Щодо пошуку таких серед безробітних та можливості їх підготовки він і спілкувався з фахівцями служби зайнятості.

Ще один приватний підприємець С.Гаврилюк, відкрив у Новому За́воді цех з виготовлення панчішних виробів, скоро на нові місця праці запросить вісьмох безробітних.

Народні прикмети

28 січня вшановується пам’ять преподобного Павла Тивейського та Іоанна Кущника. У минулі часи була така приказка: “Петро-Павло дня добавив”, що вказувало на збільшення світлової частини дня. У давнину, щоб дізнатись погоду, спостерігали за небом. Якщо зірки сильно блищать, то бути морозу, а якщо вони тьмяні, то буде тепло. Якщо з півночі приходили хмари, то відлиги не чекали. Сніговий буран вдень на Павла передвіщав міцний мороз вночі.

ПОГОДА

UKR.NET - найсвіжіші новини

ОГОЛОШЕННЯ