IP: 18.212.206.217 Login - Register

На полях приватного підприємства «Лібос» кипить робота. Сільгоспвиробники розпочали посівну. Проте через погодні умови стартували з двотижневим запізненням. Тож виконати увесь комплекс весняно-польових робіт потрібно у стислі терміни. Але це аграріїв не лякає. До посівної вони підготувалися ретельно.

Цьогоріч у підприємстві «Лібос» змінили систему сівообороту. У пріоритеті – найбільш рентабельні культури: кукурудза, соя та соняшник. Підприємство забезпечене якісним насінням. Закуповують посівний матеріал переважно зарубіжного виробника. На сьогодні вже посіяно 270 га соняшнику та 150 га кукурудзи (гібрид Ес Зізу), ще планується здійснити посів сої на площі близько 1000 га.

В господарстві СТОВ «Надія ВП» на сьогодні вже посіяно 20 га квасолі звичайної білої дрібної, ще планується посіяти більше  як 1000 га. Також проведено посів ярої пшениці на площі 600 га, ячменю 900 га та нут 12 га.

На полях господарства «Надія ВП» активно працюють потужні трактори марки «Massey» із сучасними сівалками марки «Horsch» іноземного виробництва. Посівна триває.

за інформацією райдержадміністрації

Народні прикмети

18 лютого відзначається день пам’яті святої Агафії. Її також називали “поминальницею”, тому що цього дня було прийнято згадувати пращурів. Ще цю святу величали Корівницею, оскільки вона “корів оберігає від хвороб”. Наші пращури помітили, якщо цього дня мороз, то весна буде привітною, а літо — сухим і спекотним.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено