IP: 54.87.18.165 Login - Register

Оцінка результативності діяльності районних державних адміністрацій та виконкомів рад міст обласного значення Житомирської області за січень-грудень 2017 року здійснена відповідно до доручення голови облдержадміністрації

За результатами оцінки Пулинський район потрапив у третю групу аутсайдерів - районів, що посіли п’ять останніх місць і зайняв 26 місце, нагадаємо, що в 2016 році Пулинський район посів 23 місце. Оцінка проведена за 26 показниками, що характеризують ситуацію у соціально-економічному розвитку районів та міст обласного значення за 5 напрямами (економічна ефективність, інвестиційний розвиток та зовнішньоекономічна співпраця, фінансова самодостатність, ефективність ринку праці, розвиток інфраструктури).

З 28 районів та міст області, 26 місце Пулинського району обумовлене тим, що за 9 показниками район посів з 20 по 28 місця. Найгірша ситуація в районі склалася за напрямами «Інвестиційний розвиток та зовнішньоекономічна співпраця» (24 місце), «Розвиток інфраструктури» (24), «Фінансова самодостатність» (24) та «Економічна ефективність» (21).

За напрямом «Інвестиційний розвиток та зовнішньоекономічна співпраця» 24 місце район посів у зв’язку з найменшим обсягом експорту товарів у розрахунку на одну особу населення (36,5 дол. США, 28 місце) та одним з найменших обсягів капітальних інвестицій (крім інвестицій з державного бюджету) у розрахунку на одну особу (1326,4 грн., 27 місце).

24 місце району за напрямом «Розвиток інфраструктури» обумовлене одним з найменших темпів зменшення обсягу прийнятого в експлуатацію житла (63,5%, 24 місце).

За напрямом «Фінансова самодостатність»район посів 24 місце, яке обумовлене найменшим у порівнянні з іншими районами та містами обсягом доходів місцевих бюджетів (без трансфертів) у розрахунку на одну особу населення (1,657 тис. грн., 28 місце) та значним темпом зростання податкового боргу (156,0%, 27 місце).

21 місце за напрямом «Економічна ефективність» району обумовлене відсутністю обсягу реалізованої промислової продукції у розрахунку на одну особу (28 місце) та відсутністю поголів’я свиней у сільгосппідприємствах (20-23 місце).

У IV кварталі 2017 року середньомісячна заробітна плата штатного працівника в ціломупо області склала 6456 грн. У Пулинському районі цей показник менший, ніж середній по області, і станвить 5190 грн.

Чомусь інформація про валовий збір картоплі та овочів у Пулинському районі вважається конфіденційною.

за інформацією Житомирської ОДА

Народні прикмети

У цей день відзначається перенесення мощів святителя Никифора, патріарха Константинопольського. У минулі часи примітили: якщо 26 березня буде туман, то все літо буде дощове. Уважно слідкували за прильотом птахів: якщо першими із перелітних птахів прилітали жайворонки, значить бути теплу, а якщо зяблик - буде холодна погода.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено