IP: 54.87.18.165 Login - Register

Пулинська селищна рада має намір підвищити тарифи на холодну воду й водовідведення. Відповідні розрахунки КБП «Пулинського водоканалу» селищна рада винесла на громадське обговорення. Згідно з цими розрахунками тарифи на воду для населення планують збільшити майже в 2 рази, а якщо взяти окремо лише водопостачання то тариф збільшується в 2,5 раза. Нагадаємо, що чинні тарифи на воду: водопостачання 11,49 грн, водовідведення 34,30 грн.

Пулинська селищна рада повідомляє, що

протягом 30 календарних днів, починаючи з 14  березня  2018 року, проводиться громадське обговорення  тарифів на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення: транспортування рідких відходів та очистку рідких відходів,  поданих  КБП «Пулинський водоканал» Пулинської селищної ради.

Згідно розрахунків підприємства економічно обґрунтованими тарифами  на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення: транспортування рідких відходів та очистку рідких відходів є:

Пропозиції (зауваження) мешканців громади, охочих  долучитися до громадського обговорення тарифів, подаються в письмовій формі, надсилаються електронною поштою на офіційну електронну адресу  Пулинської селищної ради : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. чи поштову адресу: смт Пулини, вул.Незалежості,13 , із зазначенням прізвища, імені, по батькові й адреси особи, яка їх подає.

Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням свого найменування та місцезнаходження;

Анонімні пропозиції (зауваження) не розглядаються.

Відповідальна особа: начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та земельних відносин селищної ради Саюк В.А.Народні прикмети

25 березня вшановується пам'ять преподобного Феофана, сповідника Сигрианського і Григорія, Папи Римського. У народі цей день називають Феофан Проломи Наст, тому що до цього дня активно сходить сніговий покрив, ґрунт повністю відтаює. З цього дня вже можна сіяти редис. У давнину помітили: якщо 25 березня туман, то буде великий врожай льону і конопель.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено