IP: 54.226.36.60 Login - Register

28.09.2017 року на черговому засіданні колегії РДА обговорили питання про підсумки підготовки господарського комплексу району до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2017-2018 року.

Житловий фонд у кількості 32-х багатоквартирних житлових будинків підготовлений до зими, в тому числі 8 будинків, в яких створено об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

Силами підприємств житлово-комунального господарства, а саме « КБ Водоканал» Пулинської селищної ради та Соколівським КБОП проведено поточні ремонти та обслуговування водопровідно-каналізаційних мереж, артсвердловин, поточні ремонти каналізаційних очисних споруд.

Внутрішньобудинкові системи водопостачання, водовідведення та енергозабезпечення підготовлені до роботи в зимових умовах та працюють у нормальному режимі.

Підготовлено та працюють у нормальному режимі 7 водонапірних веж та 9 артсвердловин, водопровідні очисні споруди, станція знезалізнення води в смт Пулини.

Каналізаційно-насосні станції (3 од.) також підготовлені до роботи в зимових умовах і знаходяться в робочому стані.

20 загальноосвітніх навчальних та 22 дитячі дошкільні заклади підготовлені до роботи в умовах осінньо-зимового періоду. Проведено поточні ремонти приміщень та котелень, внутрішніх і зовнішніх інженерних мереж та вводів з впровадженням енергоощадних технологій.

Для опалення загальноосвітніх закладів станом на 25.09.2017 року заготовлено 2134 складометри дров при потребі на опалювальний сезон 5830 складометрів (37% від потреби заготівля палива продовжується.)

По закладах охорони здоров’я – підготовлено до роботи котельні стаціонару центральної районної лікарні та районної поліклініки. Підготовлено водопровідно-каналізаційні мережі, проведено поточні ремонти приміщень та котелень. Приміщення стаціонару та поліклініки утеплені, вікна замінені на металопластикові. Заготовлено палива на опалювальний сезон в кількості 203 складометрів при потребі 685 скл. м. дров (30% від потреби, заготівля дров продовжується).

По закладах первинної медико-санітарної допомоги (43 заклади) – підготовлено до роботи ФАПи, ФП та лікарські амбулаторії. Заготовлено 331 ск.м. дров при потребі 442 ск.м., що складає 75 % до потреби.

По закладах культури заготовлено дров по сільських клубних закладах 123 скл.дров при потребі 140 скл.дров (88 відсотків), Районний будинок культури 20 скл.дров (відповідає потребі).

Проблемним питанням залишається забезпечення філії «Червоноармійський райавтодор» автогрейдером (наявний 1980 року випуску, вичерпав технічний ресурс, підлягає списанню). Також на даний час в філії «Червоноармійський райавтодор» відсутній водій автогрейдера Райавтодором проводиться заготівля матеріалу для посипання доріг. Станом на 20. 09.2017 року заготовлено 350 тонн піщано-соляної суміші, що становить 23% від потреби.

Робота щодо підготовки господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2017/18 року продовжується.

Далі кожен керівник установи, організації району додатково проінформував з підготовки до осінньо-зимового періоду по кожній галузі.

Додатково про проблеми із водопостачанням по смт Пулини проінформував Пулинський селищний голова Гаврилюк О.С. У зв’язку з тим, що водонапірна вежа потребує заміни бака, можливі короткочасні перебої із холодною водою. На даний час вирішується питання щодо співфінансування для закупівлі бака.

 

за інформацією Пулинської РДА

Народні прикмети

9 грудня відзначається Юр’їв день. У народі цей день називався Єгорій Зимовий, Юрій Холодний. На Юр’їв день слухали воду в криницях: якщо тихо, не хвилюється вода, то зима буде теплою, а якщо чути звуки — варто чекати на сильні заметілі та морози. За днем Єгорія визначали і майбутній урожай: “Якщо до осіннього Єгорія випаде багато снігу, то на весняного — буде трава”.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено