IP: 54.156.67.122 Login - Register

Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця є проведення міні-ярмарків вакансій.

З метою оперативного задоволення кадрових потреб роботодавця - районним центром зайнятості 9 лютого 2017 року в Пулинах було проведено міні – ярмарок вакансій на який завітали представники підприємства ТОВ «Деколо», яке спеціалізується на виробництві м’яса. Новостворене підприємство наразі готове прийняти на роботу електрика, слюсаря, тракториста, охоронників, пакувальників.


Даний захід відвідали 15 зареєстрованих безробітних, які мали можливість поспілкуватись із представниками ТОВ «Деколо». Відвідувачі міні – ярмарку отримали вичерпну інформацію про актуальні вакансії, ознайомилися з ситуацією на ринку праці, дізналися про вимоги роботодавця до майбутніх працівників та отримали відповіді на запитання, що їх цікавили. Після проходження співбесіди з роботодавцем п’яти особам запропоновано пройти профвідбір на замовлення роботодавця, та одному оформлено стажування на робочому місці.

за інформацією районного центру зайнятості

 

Нагадуємо, що на сайті  Чортоліси.zt.ua в розділі "Пошук роботи" ви можете переглянути актуальну інформацію щодо вакансій в Пулинському районі

 

Народні прикмети

24 жовтня вшановується пам'ять Пилипа, апостола від семидесяти. Якщо цього дня вранці випадав сніг, можна було очікувати студену зиму. Наші пращури казали: "Кичига і вороч (лопать водяного колеса) сперечаються. Селяни на млин молоти зерно возять" - з цього часу починали заготівлю борошна.

ПОГОДА

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено