IP: 23.22.240.119 Login - Register

Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця є проведення міні-ярмарків вакансій.

З метою оперативного задоволення кадрових потреб роботодавця - районним центром зайнятості 9 лютого 2017 року в Пулинах було проведено міні – ярмарок вакансій на який завітали представники підприємства ТОВ «Деколо», яке спеціалізується на виробництві м’яса. Новостворене підприємство наразі готове прийняти на роботу електрика, слюсаря, тракториста, охоронників, пакувальників.


Даний захід відвідали 15 зареєстрованих безробітних, які мали можливість поспілкуватись із представниками ТОВ «Деколо». Відвідувачі міні – ярмарку отримали вичерпну інформацію про актуальні вакансії, ознайомилися з ситуацією на ринку праці, дізналися про вимоги роботодавця до майбутніх працівників та отримали відповіді на запитання, що їх цікавили. Після проходження співбесіди з роботодавцем п’яти особам запропоновано пройти профвідбір на замовлення роботодавця, та одному оформлено стажування на робочому місці.

за інформацією районного центру зайнятості

 

Нагадуємо, що на сайті  Чортоліси.zt.ua в розділі "Пошук роботи" ви можете переглянути актуальну інформацію щодо вакансій в Пулинському районі

 

Народні прикмети

18 січня відзначається Водохресний святвечір, переддень Богоявлення. Цього дня дотримуються суворого посту, тому переддень Богоявлення називають ще Голодною кутею. Якщо цього дня заметіль, сніг і поземка — бути хорошому врожаю. Якщо зоряна ніч на Водохрещу — буде врожай ягід, гороху і хліба. Сильні південні вітри 18 січня передвіщають грозове літо, а заметіль на Водохрещу приносить заметіль на Масницю. Повний місяць цього дня обіцяє великий розлив річок навесні.

ПОГОДА

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено