IP: 100.26.182.28 Login - Register

На території Житомирської області продовжують неконтрольовано видобувати пісок, знищуючи при цьому поверхневий (родючий) шар грунту та наявну на ньому рослинність, виводячи із обороту земельні ділянки сільськогосподарського та лісогосподарського призначення, які в подальшому неможливо використати за цільовим призначення.

 

Після себе добувачі корисних копалин залишають ями, канави та яри, які згодом наповнюються сміттям та вивезеними відходами.

Так, 25 червня екологами в черговий раз виявлено та затримано вантажний автомобіль, який вивозив піщану суміш з місця незаконного видобування біля села Новий Завод Червоноармійського району. На місце видобування корисної копалини було викликано слідчо – оперативну групу Червоноармійського РВ УМВС України в Житомирській області. Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Житомирської області будуть і надалі проводитись заходи державного контролю за охороною природи.

Читай також: З під Нового Завода незаконно вивозився пісок

Народні прикмети

Цього дня вшановується пам'ять святих Домни і Василиси Великої. 16 вересня "прибирали мотлох у будинку", щоб придбати благополуччя на осінь. У давнину наші предки спостерігали за мурашниками: якщо мурахи спорудили собі великі купи до осені, то варто готуватися до сурової зими.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено