IP: 34.204.200.74 Login - Register

На території Житомирської області продовжують неконтрольовано видобувати пісок, знищуючи при цьому поверхневий (родючий) шар грунту та наявну на ньому рослинність, виводячи із обороту земельні ділянки сільськогосподарського та лісогосподарського призначення, які в подальшому неможливо використати за цільовим призначення.

 

Після себе добувачі корисних копалин залишають ями, канави та яри, які згодом наповнюються сміттям та вивезеними відходами.

Так, 25 червня екологами в черговий раз виявлено та затримано вантажний автомобіль, який вивозив піщану суміш з місця незаконного видобування біля села Новий Завод Червоноармійського району. На місце видобування корисної копалини було викликано слідчо – оперативну групу Червоноармійського РВ УМВС України в Житомирській області. Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Житомирської області будуть і надалі проводитись заходи державного контролю за охороною природи.

Читай також: З під Нового Завода незаконно вивозився пісок

Народні прикмети

27 січня відзначається пам’ять преподобних Ісаї, Сави, Мойсея. У давнину помітили, якщо в ніч на 27 січня на небі багато зірок, то незабаром буде тепло і сніжно; якщо ж зірок небагато, то буде негода і хуртовина. Білі хмари цього дня обіцяли мороз. Якщо зранку ворона розкаркалась, то слід чекати на заметіль. А якщо півні зрання закричали у морозний день, то холод скоро відступить.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ