IP: 34.204.200.74 Login - Register

Екологи з обласної інспекції спільно з працівниками СБУ провели рейди для виявлення та зупинення незаконного добування корисних копалин на території області.

26 березня вони навідались до Червоноармійського району, для того щоб перевірити факти незаконного заволодіння грунтово-піщаної суміші на території Новозаводської сільської ради.
Під час проведення рейду правоохоронцями та екологами на місті проведення земляних робіт знаходився екскаватор та вантажний автомобіль, в який завантажувався пісок.

За результатами проведених слідчо-оперативних дій, слідчі нададуть оцінку шкоди заподіяної навколишньому природному середовищу вище згаданими незаконними діями.

Народні прикмети

Цього дня вшановується пам’ять преподобного Яреми, затворника. Погоду цього дня визначали за місяцем: якщо навколо нього було туманне коло, очікували заметіль. Наші пращури прислуховувалися до лісу і спостерігали за тваринами, щоб дізнатись про майбутню погоду. Якщо ліс тріщить — мороз буде стояти довго, якщо ліс шумить, незабаром буде сніг та відлига. Якщо на Яреми киця мордочку ховає — бути морозу; собака лежить, звернувшись — на холод, витягнулася — на тепло.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ