IP: 18.232.51.69 Login - Register

Екологи з обласної інспекції спільно з працівниками СБУ провели рейди для виявлення та зупинення незаконного добування корисних копалин на території області.

26 березня вони навідались до Червоноармійського району, для того щоб перевірити факти незаконного заволодіння грунтово-піщаної суміші на території Новозаводської сільської ради.
Під час проведення рейду правоохоронцями та екологами на місті проведення земляних робіт знаходився екскаватор та вантажний автомобіль, в який завантажувався пісок.

За результатами проведених слідчо-оперативних дій, слідчі нададуть оцінку шкоди заподіяної навколишньому природному середовищу вище згаданими незаконними діями.

Народні прикмети

6 квітня відзначається переддень Благовіщення і вшановується пам'ять преподобного Захарії монаха. У народі цей день називався Похвали Богородиці: "На похвалу Богородиці і пташечка хвалиться першим яєчком". У давнину примітили: якщо ніч на Захарія тепла - весна дружна буде; якщо зійде до цього дня сніг, значить назовсім, якщо ні - пролежить ще тиждень.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ