IP: 54.162.151.77 Login - Register

Екологи з обласної інспекції спільно з працівниками СБУ провели рейди для виявлення та зупинення незаконного добування корисних копалин на території області.

26 березня вони навідались до Червоноармійського району, для того щоб перевірити факти незаконного заволодіння грунтово-піщаної суміші на території Новозаводської сільської ради.
Під час проведення рейду правоохоронцями та екологами на місті проведення земляних робіт знаходився екскаватор та вантажний автомобіль, в який завантажувався пісок.

За результатами проведених слідчо-оперативних дій, слідчі нададуть оцінку шкоди заподіяної навколишньому природному середовищу вище згаданими незаконними діями.

Народні прикмети

24 липня відзначається день пам'яті святої рівноапостольної Ольги. Також у цей день вшановується пам'ять великомучениці Євфимії Всехвальної. У народі цей день називали Єфимії-стожарниці, оскільки стоїть дуже спекотна погода. Часто цей день буває грозовим. У цей час починають випадати роси. З давніх часів кінець липня - росяна пора. Ці роси шкідливі для помідорів. Наші пращури помітили, якщо в цей день сонячно, то урожай зернових культур буде хорошим.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено