IP: 3.229.118.253 Login - Register

Днями в районному суді розглянуто  позов прокуратури Червоноармійського району до депутата  Очеретянської сільської ради в якому прокуратура вимагала притягнення до адміністративної відповідальності.

Будучи депутатом 6-го скликання Очеретянської сільської ради Червоноармійського району, достовірно знаючи про необхідність подання декларації про майно, доходи, витрати та зобов'язання фінансового характеру за 2013 рік, маючи реальну можливість її подати, оскільки він не перебував у відпустці по догляду за дитиною, не був тимчасово непрацездатним, за межами України та під вартою, до 01.04.2014 року та у подальшому протягом квітня-жовтня 2014 року умисно не подав до кадрового підрозділу підприємства на якому працює, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2013 рік.


Суд  прийняв сторону прокуратури та визнав сільського депутата винним у вчиненні правопорушення та наклав на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.  в прибуток держави.  

Народні прикмети

18 лютого відзначається день пам’яті святої Агафії. Її також називали “поминальницею”, тому що цього дня було прийнято згадувати пращурів. Ще цю святу величали Корівницею, оскільки вона “корів оберігає від хвороб”. Наші пращури помітили, якщо цього дня мороз, то весна буде привітною, а літо — сухим і спекотним.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ