IP: 3.233.239.102 Login - Register

Днями в районному суді розглянуто  позов прокуратури Червоноармійського району до депутата  Очеретянської сільської ради в якому прокуратура вимагала притягнення до адміністративної відповідальності.

Будучи депутатом 6-го скликання Очеретянської сільської ради Червоноармійського району, достовірно знаючи про необхідність подання декларації про майно, доходи, витрати та зобов'язання фінансового характеру за 2013 рік, маючи реальну можливість її подати, оскільки він не перебував у відпустці по догляду за дитиною, не був тимчасово непрацездатним, за межами України та під вартою, до 01.04.2014 року та у подальшому протягом квітня-жовтня 2014 року умисно не подав до кадрового підрозділу підприємства на якому працює, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2013 рік.


Суд  прийняв сторону прокуратури та визнав сільського депутата винним у вчиненні правопорушення та наклав на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.  в прибуток держави.  

Народні прикмети

У цей день Церква вшановує пам'ять святого преподобного мученика Євстратія Печерського і преподобного Іларіона Нового. У минулі часи у цей день, якщо закінчувались заморозки, виганяли худобу на пасовисько. В залежності від температури повітря з цього дня вилітають джмелі і комарі. Наші пращури продовжували спостерігати за птахами і складати по ним прогноз погоди: якщо птахи вили гнізда на сонячній стороні, очікувалось холодне літо, якщо на тіньовій стороні, то літо мало бути теплим.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ