IP: 35.172.195.82 Login - Register

Господарським судом Житомирської області задоволено позов Новоград-Волинської місцевої прокуратури про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки площею 1,8000 га, вартістю 342 тис грн., поданий в інтересах Пулинської селищної ради.

Зазначена земельна ділянка відноситься до земель резерву державної форми власності та знаходиться за межами с. Стара Олександрівка Пулинського району Житомирської області. Вказаною земельною ділянкою незаконно користувалося одне із фермерських господарств району.

Крім того, судом також було задоволено і вимогу про стягнення із вказаного фермерського господарства на користь Пулинської селищної ради шкоди, що була заподіяна внаслідок самовільного зайняття земельної ділянки.

За інформацією Новоград-Волинської місцевої прокуратури

Народні прикмети

Цього дня вшановується пам’ять святого Полієвкта. У народі про цей період січня говорили так: “Росте день у січні — росте і холод”, що вказувало на наближення лютого, який вважався найхолоднішим місяцем зими. Спостерігали наші пращури цього дня за домашніми тваринами: якщо вони, випущені у двір, намагатимуться повернутися до хліву — бути незабаром снігу та холоду.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ