IP: 34.236.171.181 Login - Register

Господарським судом Житомирської області задоволено позов Новоград-Волинської місцевої прокуратури про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки площею 1,8000 га, вартістю 342 тис грн., поданий в інтересах Пулинської селищної ради.

Зазначена земельна ділянка відноситься до земель резерву державної форми власності та знаходиться за межами с. Стара Олександрівка Пулинського району Житомирської області. Вказаною земельною ділянкою незаконно користувалося одне із фермерських господарств району.

Крім того, судом також було задоволено і вимогу про стягнення із вказаного фермерського господарства на користь Пулинської селищної ради шкоди, що була заподіяна внаслідок самовільного зайняття земельної ділянки.

За інформацією Новоград-Волинської місцевої прокуратури

Народні прикмети

15 листопада відзначається день пам’яті святих Акиндина і Пигасія. У народі казали: “Акиндин розпалює стодолу, Пегасій сонце гасить” — світловий день стає все коротшим. Якщо на Акиндина небо заплаче, то слідом за дощем і зима прийде. А якщо цього дня низький туман — до м’якої зими. З цього дня і до 20 листопада відбувається стійке промерзання ґрунту.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ