Господарським судом Житомирської області задоволено позов Новоград-Волинської місцевої прокуратури про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки площею 1,8000 га, вартістю 342 тис грн., поданий в інтересах Пулинської селищної ради.

Зазначена земельна ділянка відноситься до земель резерву державної форми власності та знаходиться за межами с. Стара Олександрівка Пулинського району Житомирської області. Вказаною земельною ділянкою незаконно користувалося одне із фермерських господарств району.

Крім того, судом також було задоволено і вимогу про стягнення із вказаного фермерського господарства на користь Пулинської селищної ради шкоди, що була заподіяна внаслідок самовільного зайняття земельної ділянки.

За інформацією Новоград-Волинської місцевої прокуратури

Народні прикмети

Цього дня вшановується пам’ять святителя Івана Златоустого, архієпископа Константинопольського. З минулих часів відомо, що “на Златоуста все поле порожнє”. У цей час “всяка зяб зупиняється в рості”, тобто земля занурюється у сон до весни. У давнину казали: “Ззиває зима на Івана Златоустого свою свиту: хурделицям і заметілям дає наказ — відлиги вгамувати”. Іній на деревах у цей день вказував на те, що можна чекати гарного врожаю.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ