Господарським судом Житомирської області задоволено позов Новоград-Волинської місцевої прокуратури про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки площею 1,8000 га, вартістю 342 тис грн., поданий в інтересах Пулинської селищної ради.

Зазначена земельна ділянка відноситься до земель резерву державної форми власності та знаходиться за межами с. Стара Олександрівка Пулинського району Житомирської області. Вказаною земельною ділянкою незаконно користувалося одне із фермерських господарств району.

Крім того, судом також було задоволено і вимогу про стягнення із вказаного фермерського господарства на користь Пулинської селищної ради шкоди, що була заподіяна внаслідок самовільного зайняття земельної ділянки.

За інформацією Новоград-Волинської місцевої прокуратури

Народні прикмети

У цей день відзначається собор святих славних і всехвальних 12 апостолів: Петра, Андрія, Якова Заведієвого, Івана, Пилипа, Варфоломія, Хоми, Матвія, Якова Алфієва, Іуди Іаковля, Симона Зилота і Матвія. Наші пращури прислуховувались до зозулі: якщо вона продовжує кувати - літо буде хороше і довге.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ