IP: 18.232.51.69 Login - Register

Господарським судом Житомирської області задоволено позов Новоград-Волинської місцевої прокуратури про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки площею 1,8000 га, вартістю 342 тис грн., поданий в інтересах Пулинської селищної ради.

Зазначена земельна ділянка відноситься до земель резерву державної форми власності та знаходиться за межами с. Стара Олександрівка Пулинського району Житомирської області. Вказаною земельною ділянкою незаконно користувалося одне із фермерських господарств району.

Крім того, судом також було задоволено і вимогу про стягнення із вказаного фермерського господарства на користь Пулинської селищної ради шкоди, що була заподіяна внаслідок самовільного зайняття земельної ділянки.

За інформацією Новоград-Волинської місцевої прокуратури

Народні прикмети

6 квітня відзначається переддень Благовіщення і вшановується пам'ять преподобного Захарії монаха. У народі цей день називався Похвали Богородиці: "На похвалу Богородиці і пташечка хвалиться першим яєчком". У давнину примітили: якщо ніч на Захарія тепла - весна дружна буде; якщо зійде до цього дня сніг, значить назовсім, якщо ні - пролежить ще тиждень.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ