IP: 3.233.221.149 Login - Register

Безробітний мешканець села Очеретянка, 1979 р. н., понад тиждень «господарював» на обійсті свого односельця. Темної зимової пори чоловік приходив на подвір’я, проникав у будинок, літню кухню і хлів, звідки вчиняв крадіжки. Яке покарання отримав злодій за свої дії – далі у матеріалі.

 

Серія крадіжок почалася у листопаді 2018 року. Близько 21 години взяв молоток і плоскогубці, прийшов до обійстя односельця. Через незачинене вікно проник до будинку. На кухні демонтував із холодильника електродвигун. В іншій кімнаті з ліжок зняв металеві кутники довжиною 2 м. Із цими речами залишив оселю, завдавши збитків на 900 гривень. Викрадене злодій продав.

24 січня 2019 року близько 23 години злодій вирушив на чергове полювання за чужим добром до іншого односельця. Цього разу об’єктом його уваги став хлів місцевого жителя. У ньому чоловік піймав півня вагою 4 кг та забрав із собою.

31 січня вечірньої пори чоловік завітав до того господаря, у якого кілька днів тому поцупив птицю. Через незамкнені двері зайшов у літню кухню. Звідси забрав газовий балон із редуктором вартістю понад 750 гривень.
Злодію так сподобалося тут «господарювати», що 2 лютого знову прийшов уночі, взявши металевий прут. За його допомогою зірвав скобля на вхідних дверях, проник усередину та з комори забрав газовий балон.

Матеріали справи Новоград-Волинською місцевою прокуратурою передано до суду. За вчинені крадіжки злодій отримав покарання – чотири роки чотири місяці позбавлення волі.

Підготував Д. Войтенко за матеріалами Новоград-Волинської місцевої прокуратури

Народні прикмети

24 лютого відзначається день пам’яті святого Власія Севастійського. До Власія були морози: різдвяні, водохресні, афанасієві, тимофіївські, миколині. Але власієві вважалися найміцнішими, і останніми. У народі говорили: “Проллє Власій олії на дорогу — зимі час забирати ноги”, тому що цього дня часто бували відлиги.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ