IP: 3.235.66.217 Login - Register

19 вересня 2014 року Червоноармійським районним судом було осуджено одного з жителів району за вчинення адміністративного правопорушення передбаченого ст. 16416 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме за зайняття забороненими видами господарської діяльності.

 

До Червоноармійського РВ УМВС надійшла інформація про те, що один з жителів району займається виготовленням та збутом «самогону». За вчинення даного адміністративного правопорушення передбачається покарання у вигляді штрафу в сумі від ста до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Сектором дільничних інспекторів міліції Червоноармійського РВ УМВС України в Житомирській області було проведено ряд заходів по встановленню факту зайняття незаконним видом господарської діяльності і юридичного документування.

Було проведено ряд закупівель продукту під назвою «самогон». Вже після цього булла сформована група правоохоронців разом із громадськістю, яка вирушила до домоволодіння правопорушника для складання адміністративного протоколу.

Після юридичного оформлення і збору необхідного розміру доказової бази, матеріали були направлені до Червоноармійського районного суду.

19 вересня 2014 року відбулося судове засідання, результатом якого стало накладення штрафу, відповідно до ст. 16416 Кодексу України про адміністративні правопорушення, в сумі 1 700 (одна тисяча сімсот) гривень.

Шановні жителі району! Попереджаємо про заборону заняття забороненими видами господарської діяльності. Згодом, за свої дії треба буде відповідати!   

РНГФ Червоноармійського РВ

Народні прикмети

9 квітня вшановується пам'ять мучениці Матрони Солунської. У народі святу називають Матрона Настовниця, тому що у цей час бувають ранкові заморозки - сніг від них замерзає, і люди ходять як по "насту". З теплих країв продовжують повертатись птахи: вівсянки, плюгавки, чибіси. Якщо чибіс летить низько - до тривалої сухої погоди; якщо він кричить звечора - до ясної погоди. Якщо весняний лід тоне чи залишається на березі, то літо буде холодним.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ