IP: 3.233.239.102 Login - Register

Дві коробки з набоями до нарізної вогнепальної зброї було вилучено в ході обшуку домоволодіння жителя одного з сіл Червоноармійського району. Нині за фактом незаконного зберігання боєприпасів триває досудове розслідування.

Днями до Червоноармійського райвідділу міліції надійшло повідомлення про те, що в одному з сіл району місцевий житель зберігає набої до вогнепальної зброї. Під час перевірки, проведеної оперативниками карного розшуку, наявна інформація підтвердилася.

Під час санкціонованого обшуку в домоволодінні чоловіка було виявлено та вилучено дві коробки з близько двома десятками набоїв калібром 7,62 мм.  Вилучене було направлено на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС. За попередніми висновками експертів, це боєприпаси до нарізної вогнепальної зброї.

Народні прикмети

9 квітня вшановується пам'ять мучениці Матрони Солунської. У народі святу називають Матрона Настовниця, тому що у цей час бувають ранкові заморозки - сніг від них замерзає, і люди ходять як по "насту". З теплих країв продовжують повертатись птахи: вівсянки, плюгавки, чибіси. Якщо чибіс летить низько - до тривалої сухої погоди; якщо він кричить звечора - до ясної погоди. Якщо весняний лід тоне чи залишається на березі, то літо буде холодним.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ