IP: 3.229.118.253 Login - Register

Дві коробки з набоями до нарізної вогнепальної зброї було вилучено в ході обшуку домоволодіння жителя одного з сіл Червоноармійського району. Нині за фактом незаконного зберігання боєприпасів триває досудове розслідування.

Днями до Червоноармійського райвідділу міліції надійшло повідомлення про те, що в одному з сіл району місцевий житель зберігає набої до вогнепальної зброї. Під час перевірки, проведеної оперативниками карного розшуку, наявна інформація підтвердилася.

Під час санкціонованого обшуку в домоволодінні чоловіка було виявлено та вилучено дві коробки з близько двома десятками набоїв калібром 7,62 мм.  Вилучене було направлено на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС. За попередніми висновками експертів, це боєприпаси до нарізної вогнепальної зброї.

Народні прикмети

18 лютого відзначається день пам’яті святої Агафії. Її також називали “поминальницею”, тому що цього дня було прийнято згадувати пращурів. Ще цю святу величали Корівницею, оскільки вона “корів оберігає від хвороб”. Наші пращури помітили, якщо цього дня мороз, то весна буде привітною, а літо — сухим і спекотним.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ