IP: 3.233.221.149 Login - Register

Упродовж останніх днів кілька жителів Житомирської області повірили невідомим абонентам, які телефонували від імені банківських установ, і втратили власні кошти. Поліцейські закликають бути особливо уважними у будь-яких фінансових питаннях.

З розповідей потерпілих, на мобільний телефонує незнайомець та називається працівником фінансової установи, повідомляє про нібито спробу стороннього втручання до банківського рахунку, та пропонує провести певні операції, аби «посилити захист». Співрозмовник вивідує конфіденційні дані, що дозволяє йому провести операцію із перерахунку чужих коштів.

Схожа неприємність трапилася із 45-річною жителькою селища Пулини, яка за аналогічних обставин втратила близько 17 тисяч гривень зі свого рахунку. Про це жінка заявила до місцевого відділення поліції.

Нині у рамках розпочатих за ст. 190 (Шахрайство) ККУ кримінальних проваджень поліцейські встановлюють осіб, причетних до вказаних злодіянь.

Разом з тим правоохоронці закликають громадян бути обачними у фінансових питаннях.

Народні прикмети

24 лютого відзначається день пам’яті святого Власія Севастійського. До Власія були морози: різдвяні, водохресні, афанасієві, тимофіївські, миколині. Але власієві вважалися найміцнішими, і останніми. У народі говорили: “Проллє Власій олії на дорогу — зимі час забирати ноги”, тому що цього дня часто бували відлиги.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ