IP: 3.233.239.102 Login - Register

Суд розглянув справу, щодо викрадення авто, як повідомлялось раніш 02 липня 2014 року близько 12-ї години  в смт Червоноармійську обвинувачений помітив  легковий автомобіль марки "Москвич-412", 1991 року виготовлення, який був припаркований на узбіччі дороги  поблизу дошкільного навчального закладу "Сонечко".

Скориставшись тим, що двері у вказаному  автомобілі не були замкнені, він проник до його салону   та за допомогою ключів, які знаходились в замку запалення, викрав автомобіль, на якому проїхав до села Пулино-Гута Червоноармійського району, де і залишив цей автомобіль. Попередньо викравши з автомобіля цінні речі.
Суд встановив іспитовий строк тривалістю - 2 роки 6 місяців.Суд розглянув кримінальну справу щодо злочину проти громадського порядку та моральності. 09 грудня 2013 року близько 10-ї години, обвинувачений, у адміністративному приміщенні ДП Червоноармійський лісгосп АПК, використовуючи незначний привід, переслідуючи мету на вчинення хуліганських дій, виражаючи особливу зухвалість до працівників цієї організації та не реагуючи на  їх зауваження, умисно, безпричинно, за допомогою заздалегідь заготовленого предмету - металевої біти, наніс   тілесні ушкодження потерпілим - працівникам даної організації. Після чого вже в місцевому кафе незадоволений відсутністю цигарок потрібної марки  почав ображати барменшу і після словесної перепалки вдарив головою їй в обличчя  від чого у потерпілої з’явилася кров.
За вказані правопорушення суд призначив покарання - 3 роки шість  місяців позбавлення волі.

Народні прикмети

9 квітня вшановується пам'ять мучениці Матрони Солунської. У народі святу називають Матрона Настовниця, тому що у цей час бувають ранкові заморозки - сніг від них замерзає, і люди ходять як по "насту". З теплих країв продовжують повертатись птахи: вівсянки, плюгавки, чибіси. Якщо чибіс летить низько - до тривалої сухої погоди; якщо він кричить звечора - до ясної погоди. Якщо весняний лід тоне чи залишається на березі, то літо буде холодним.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ