IP: 54.90.204.233 Login - Register

Червоноармійський районний суд за півроку так і не зміг приступити до розгляду справ про хабарництво у випадах які сталися у Пулинському районі літом 2017 року. На сторінках сайту Чортоліси.zt.ua вже писалося як в Пулинському районі суд розглядає питання хабарництва по суті та в іншій статті про судову епопею справ про хабарництво.

З того часу у цих справах нічого кардинально не змінилося, комічна ситуація тільки ускладнюється. Судді подають заяви про самовідвід, а суди їм продовжують відмовляти або передають на розгляд до суду в сусідньому районі.

Читаючи нижченаведені витяги з документів суду, непримусово може скластися враження, що справи про хабарництво в Пулинському районі призначають, саме на той час, коли одна із двох суддів у відпустці. Водночас інші справи в судді розглядаються щоденно, а справи по хабарництву чомусь неможливо розподілити між суддями.

Ось витяг з ухвали Апеляційного суду Житомирської області за 11 серпня 2017 року:

"На даний час в Червоноармійському районному суді Житомирської області відповідно до штатного розпису працює 2 суддів, з яких суддя Гуц О.В. перебуває у відпустці по 14.08.2017 року, а суддя Рябенька Т.С. уповноважена на розгляд даної справи."

А це вже витяг з ухвали того ж Апеляційного суду Житомирської області від 26 грудня 2017 року:

"Як вбачається з протоколу щодо неможливості автоматизованого розподілу судової справи між суддями, розподіл даної заяви не відбувся, оскільки в Червоноармійському районному суді не вистачає потрібної кількості суддів для розподілу.

Так, в Червоноармійському районному суді згідно штатного розпису працює 2 судді, з яких судді Гуц О.В. заявлено відвід, а суддя Рябенька Т.С. відповідно до наказу № 11-В від 06 листопада 2017 року, перебуває у відпустці з 13.12.2017 по 11.01.2018, у зв'язку з чим їй розподіл справ не проводиться.

Враховуючи викладене, через неможливість визначення автоматизованою системою документообігу Червоноармійського районного суду Житомирської області судді для розгляду заяви прокурора про відвід судді Гуц О.В., апеляційний суд вважає за необхідне передати дану справу для розгляду до Черняхівського районного суду Житомирської області"


Всі ці та інші дії учасників судового процесу призводять лише до затягування процесу, що є на руку підозрюваним, які продовжують працювати на своїх посадах.

Народні прикмети

25 березня вшановується пам'ять преподобного Феофана, сповідника Сигрианського і Григорія, Папи Римського. У народі цей день називають Феофан Проломи Наст, тому що до цього дня активно сходить сніговий покрив, ґрунт повністю відтаює. З цього дня вже можна сіяти редис. У давнину помітили: якщо 25 березня туман, то буде великий врожай льону і конопель.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено